Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Stereokõrvaklapid Panasonic
  • Stereokõrvaklapid Panasonic
  • Stereokõrvaklapid Panasonic
  • Stereokõrvaklapid Panasonic
  • Stereokõrvaklapid Panasonic

Stereokõrvaklapid Panasonic

Tootekood: RP-HF500ME-K Tootja: Panasonic

Toode pole jaekauplustest saadaval

Lisage oma muusikale stiilne nautimine

Kõrvaklapid HF500M torkavad silma kõrge helikvaliteedi ja elegantse alumiiniumelementidega disainiga. 40 mm membraanid tekitavad võimsa ja jõulise heli. Nurga all peavõru, kõrvapadjad ja peapadi tagavad optimaalse istuvuse.

Loe edasi

Võimas ja jõuline heli
40 mm membraan. Kõrvaklappidel HF500M on 40 mm membraanid ja heli parendav lamekaabel dünaamilise ja väljendusrikka heli loomiseks. Suurepärane liikumise ajal kvaliteetse heli nautimiseks.

Klapitav, stiilne ja vastupidav konstruktsioon
Stiilne disain välitingimustes kasutamiseks. Elegantset disaini täiendab kaunilt viimistletud alumiinium. Klapitav konstruktsioon võimaldab seadet kergelt ja väikesemõõduliselt kaasas kanda. Vastupidavust suurendavad kaabliotstes asuvad puksid.

Mugav kanda
Peavõru mõlemad otsad on lõigatud ergonoomiliselt nurga alla, mis tagab kindla sobivuse kõrvadel ja ümber pea. Optimaalse kuulamismugavuse huvides on kõrvapadjad ja peapadi nahal mugavalt pehmed.

Ühildub nutitelefoniga
Mikrofon ja kaugjuhtimine. Ühildub iPhone’i, BlackBerry® ja Android™-i seadmetega. Saate hõlpsasti kuulata muusikat olemasolevast nutitelefonist ja kasutada kõnele ümberlülitumise funktsiooni, et kasutada mikrofoni nutitelefonivestlusteks.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud