Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Kõrvaklapid Bowers&Wilkins P9 Signature
  • Kõrvaklapid Bowers&Wilkins P9 Signature
  • Kõrvaklapid Bowers&Wilkins P9 Signature
  • Kõrvaklapid Bowers&Wilkins P9 Signature
  • Kõrvaklapid Bowers&Wilkins P9 Signature

Kõrvaklapid Bowers&Wilkins P9 Signature

Tootekood: FP38164 Tootja: Bowers & Wilkins

Toode pole jaekauplustest saadaval

P9 Signature - Bowers&Wilkinsi siiani suurimad kõrvaklapid mille kõik akustilised omadused ning disaini innovaatilisus on pikkade kogemuste põhjal viimistletud täiuslikkuseni. Need on täiesti uus standard hindamaks kaasaskantavate kõrvaklappide sooritusvõimet.

Loe edasi

Optimeeritud kõlakamber
P9 Signature'i elegantsed klapiosad sisaldavad endas eriti põhjalikult läbimõeldud akustilisi elemente, mille kannab perfektsuseni Finite Element Analysis. Parim kompositsioon koos alumiiniumiga muudab kõlarielementidest kostuva heli selleks optimeeritud kõlakambris erakordselt täpseks ning kõrvu täielikult kattev ehitus summutab välised helid nii, et need ei segaks sinu muusikalist kogemust. Just erakordne täpsus on ka see, mis esmapilgul võib kuulaja jaoks tunduda võõras kuid peale mõnda aega klappide kasutamist harjub kasutaja ära täiesti uue detailsusega kuulatavates palades, ning ei taha ilmselt oma P9 klappidest enam ealeski loobuda.

Täiuslik esitus

Bowers&Wilkinsi insenerid lõid P9 Signature'i jaoks täiesti uue ja nutikama lahenduse, tänu millele kostuvad sinu kõrva veelgi selgemad kõrgsagedus- ning jõulisemad madalsagedushelid. Isegi oma lemmiklugusid kuulates võid avastada täiesti uusi helisid nii põhimeloodiast kui taustahelidest. Kõlarielemendid on paigutatud sellise nurga alla, mis loovad tunduvalt loomulikuma kõla. Stereohelid kostuvad eriti elutruult, justkui oleks see autentselt suunatud pigem eest kui külgedelt.

Safiani nahk

P9 Signature'i peatugi ning kõrvapadjad on kaetud parima Itaalia Safianiga, mis võrreldes teiste nahatüüpidega, nagu näiteks taimparknahk, pakub tunduvalt suuremat kindlust kulumise ja erinevate elementide (päikesekiirgus, niiskus jmt.) vastu.

Alcantara kandepaun

Alcantara nahast kandepaun on täiuslik tarvik nende elegantsete kõrvaklappide juurde. Luksuslikust materjalist kotti saad muretult asetada oma P9 Signature kõrvaklapid ning need on seal kaunilt kaitstud.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud