Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Kõrvaklapid AKG K550 MKIII
  • Kõrvaklapid AKG K550 MKIII
  • Kõrvaklapid AKG K550 MKIII
  • Kõrvaklapid AKG K550 MKIII

Kõrvaklapid AKG K550 MKIII

Tootekood: AKGK550MKIIIBLK Tootja: Akg

Toode pole jaekauplustest saadaval

K550 on täiuslik tasakaal eraldamaks sind ümbritsevast mürast ja avarast, mitmekülgsest heliesitusest. Need on suurepärased kõrvaklapid nii koduseks kuulamiseks kui ta välitingimustes muusika nautimiseks. AKG suurimad 50 mm kõlarielemendid toovad esile AKG-le omase fantastilise helikvaliteedi sinu kodusest Hi-Fi süsteemist või igast teisest kaasaskantavast seadmest. Suure klapiosad ja uuendatud peatugi on uskumatult mugavad ning kokkupakitava disaini abil saad klapid endaga alati turvaliselt kaasa võtta.

Loe edasi

AKG helikvaliteet
K550 MKIII laseb su kõrvu kostuda auhinnatud AKG-le omasel helil, mis on nii sügavate basside kui rikkalike kesksagedustega.

Suletud disain
Suletud välise paneeliga klapiosa tagab ümbritseva ent avatud kogemuse ning heli kostumine väljapoole on täielikult minimeeritud.

Kerge ja mugav ka pikemaks ajaks
Nende kõrvaklappide kerge disain ja ülipehmed kõrvapadjad annavad sulle võimaluse ilma igasuguse ebamugavuseta nautida oma lemmikmuusikat ka mitmeid tunde.

Kokkupakitav disain
2D Axis pakkimismehhanismi abil saad AKG K550 MKIII kõrvaklapid mugavalt kokku pakkida ja kanda neid turvaliselt endaga kaasas.

Eraldatav kaabel
3-meetrine eraldatav helikaabel lisab oluliselt võimalusterohkust ja seda on lihtne alati vajadusel ühendada.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud