Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Muusikakeskus Sony Shake X30
  • Muusikakeskus Sony Shake X30
  • Muusikakeskus Sony Shake X30
  • Muusikakeskus Sony Shake X30
  • Muusikakeskus Sony Shake X30

Muusikakeskus Sony Shake X30

Tootekood: SHAKEX30 Tootja: Sony

Elavda oma pidusid koos võimeka Sony Shake X30 muusikakeskusega. Tunneta jõulist bassi tänu Sound Pressure Hornile ning loo klublik atmosfäär oma elutuppa kasutades erinevaid DJ-efekte ja mitmevärvilisi LED-tulesid.
• Kvaliteetsed Bluetooth voogedastused tänu LDAC tehnoloogiale
• CD-mängija sinu lemmikalbumite kuulamiseks
• Karaoke funktsioon
• Võimekad kõlarid hõlmavad endas 2,5 cm kõrg- ja 25 cm madalsageduselementi

Loe edasi

Sony Sound Pressure Horn tekitab tõeliselt nauditavad bassihelid
Sellest keskusest kostub sinu eluruumides bassiheli, millega tunned igat rütmi. Eriline disain kõlarielementides muudab võimendi efektiivsemaks ja signaalitöötluse abil lisatakse bassihelidele oluliselt võimekust.

DJ-efektid, mis annavad sulle täieliku kontrolli esituse üle
Lisa oma esitustele vürtsi meeleolukate DJ-efektidega! Sinu käsutuses on neli erinevat efekti:
• flanger muudab esitused sügavamaks;
• WAH muundab heli;
• isolaator toob esile kindla sagedusvahemiku;
• PAN vahetab heli erinevate kõlarite vahel.
Kõikidele nendele võimalustele pääsed ligi Fiestable rakenduse kaudu, mille juhtimine on eriti lihtne. Lisa mugavalt ja oskuslikult loovust oma esitusloendile.

Karaoke funktsioon 
Nüüd on karaokevõistluste pidamine sõpradega võimalik kasvõi igapäevaselt - ühenda Shake X30 teleriga, sisesta karaokeplaat ja alusta laulmist teleriekraanile kuvatavate sõnade järgi. Kogemuse muudavad veelgi lõbusamaks võimalused ühendada kaks mikrofoni, lisada esitusjärjekorda kindlaid laule, pidada skoori ning lisada oma vokaalile kaja. Integreeritud helitöötluse abil saad isegi muuta vaiksemaks vokaale CD-lt esitatavatelt lauludelt ning laulda kaasa kõikide oma lemmikartistidega.

HDMI-liides
Tänu HDMI-liidesele saad selle muusikakeskuse mugavalt ühendada oma teleriga ja lisada tõeliselt kaasahaarava heliesituse oma lemmikfilmidele.

Voogedastused Bluetoothi ja NFC abil
NFC ja Bluetooth tehnoloogiate abil pole sul enam vajadust luua keerulisi ja ebamugavaid ühendusi juhtmega. NFC lähiväljaside abil saad selle tehnoloogiaga varustatud seadmega lihtsalt puudutada Shake X30-t ja juba ongi ühendus loodud. Kui su seadmel puudub NFC tugi, saad juhtmevaba ühenduse luua ka Bluetoothi abil ning voogedastada parimat muusikat otse muusikakeskusesse.

Naudi oma DVD filme
Otsi üles oma DVD-d ja vaata filme kasutades Sony Shake X30 sisseehitatud DVD-mängijat. Koge suurepäraseid heliefekte, kõmisevaid plahvatusi, kaasahaaravat märulit ja dramaatilisi pöördeid oma lemmikfilmides ning seda heliesitusega, mis tõmbab sind täielikult sündmuste keskele.

2 USB-liidest
Kopeeri lugusid CD ja USB-seadme vahel. Lihtsalt ühenda oma USB-seade PLAY/REC-liidesesse ja oledki andmeedastuseks valmis. Kui sa salvestad esitusi otse USB-le, on võimalik bitikiirust suurendada tavaliselt 128 kbps-lt parema kvaliteediga 256 kbps-ile. 

Erinevad helisisendid
Tänu erinevatele ühendamisvõimalustele saad oma esitusvõimalustest võtta maksimumi. Kaks RCA-sisendit annavad võimaluse ühendada keskus teleriga, mängukonsooliga või kasvõi teise Shake'ga.

Sony Music Center
Lae Sony Music Center (varasem nimetus SongPal) oma nutiseadmesse ja haara kontroll oma loendite üle. Lihtsalt ühenda see muusikakeskusega kasutades Bluetoothi ja nii on sul juurdepääs kõikidele oma lemmiklugudele. Lisaks on rakendusega võimalik kohandada helisätteid, et leiaksid enda jaoks täiuslikult tasakaalustatud heliomadused.

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud