Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Muusikakeskus Panasonic SC-PMX90
 • Muusikakeskus Panasonic SC-PMX90
 • Muusikakeskus Panasonic SC-PMX90
 • Muusikakeskus Panasonic SC-PMX90
 • Muusikakeskus Panasonic SC-PMX90

Muusikakeskus Panasonic SC-PMX90

Tootekood: SC-PMX90EG-K Tootja: Panasonic

Tõeline kõrge lahutusvõimega heli kvaliteet

LincsD-Amp ja siidkupliga kõrgsageduskõlariga kolmeribaline kõlar pakuvad rikkalike helielamusi paljudest muusikaallikatest. USB DAC-port muudab lihtsaks kõrge lahutusvõimega heli nautimise ja AUX-IN Auto Play-funktsioon võimaldab sel töötada mitmete erinevate seadmetega. Teleriga hõlpsaks ühendamiseks on seadmele lisatud optiline sisend. PMX90 rikastab muusika kuulamise kogemust rohkem kui kunagi varem.

Loe edasi

279.99 €

Kuumakse alates 10 €

10 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 1 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 4 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 5 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2-5 tp
 • Kauplusest kätte
  17.05.2021

Selge ja dünaamiline heli
PMX90 loob imeliselt väljendusrikka ja dünaamilise helivälja, mis on suure sagedusvahemikuga HD-heli jaoks täiuslikult sobiv. Seda tänu kolmeribalisele kõlaridisainile ja siidkupliga kõrgsageduskõlarile, mis suudab esitada koguni 50 kHz sagedusega helisid.

Minimaalse moonutusega loomulik heli
LincsD-Amp võimaldab muusikat nautida täpselt sellisel kujul, nagu see on mõeldud. Selle tehnoloogia uusim innovatiivne variant lahendab probleemid (nt värina ja toiteploki müraga seotud mured), mis muusika digitaalse taasesituse korral enamasti moonutusi põhjustavad.

HD-heli täispotentsiaali vabastamine
Tänapäevastest suure sagedusvahemikuga helivormingutest parima helikvaliteedi kättesaamiseks tuleb kasutada parima kvaliteediga komponente. Just sel põhjusel on Panasonic teinud kõik jõupingutused, et leida PMX90 jaoks parimad võimalikud materjalid. Kõrge kvaliteediga alumiinium-elektrolüütkondensaatorid, metalliseeritud polüesterkile kondensaatorid on vaid kaks valdkonda, kus on näha PMX90 ehitamisel Hi-Fi omadustele tehtud rõhuasetust.

Rikkalik heli kõrge lahutusvõimega allikatest
PMX90 kasutab ainulaadset DAC kontrollerit ja USB-draiversüsteemi, et tuua teieni tänapäevaste kõrge lahutusvõimega helivormingute, nagu DSD, FLAC, WAV ja AIFF, kogu rikkus ja detailid.

Rikas heliväljendus
Bluetooth® Re-Master kompenseerib Bluetooth®-helide voogesitamisel andmete tihendamise tõttu kaotatud signaale. Bluetooth® Re-Master tagab Bluetooth®-iga ühilduvate seadmete, näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite, taasesitamisel kõrge kvaliteediga heli.

AUX-IN Auto Play heliseadmetele ja voogesitusseadmetele
Ühendage oma olemasolev heli- või voogesitusseade, näiteks Chromecast Audio, AUX-IN-pesasse. Isegi, kui PMX90 on välja lülitatud tunneb ta seadmest lähtuva helisignaali ära, lülitub automaatselt sisse ja alustab AUX-pesa kaudu muusika esitamist.

Kogege oluliselt parema helikvaliteediga telesaateid
PMX90 omab teleriga lihtsate ühenduste loomiseks optilisi sisendpesasid. Võite koos ekraanile kuvatud piltidega nautida suurepärase kvaliteediga heli.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud