Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Muusikakeskus Panasonic SC-HC300

Muusikakeskus Panasonic SC-HC300

Tootekood: SC-HC300EG-W Tootja: Panasonic

Toode pole jaekauplustest saadaval

Stiilne helisüsteem tänapäevasesse ellu

Lihtne disain sobib iga ruumikujundusega. Mõõtmetelt väike seade tekitab rikka ja suurejoonelise heli, mida nii väikesest seadmest ei oskaks lootagi. AUX-IN Auto Play võimaldab erinevaid heliallikaid ühendades lihtsalt muusikat nautida.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Selge ja dünaamiline heli
Kompaktne ja õhuke ümbris peidab endas uusimat helitehnoloogiat. Seadme südameks on 2-kanaliline digivõimendi, mis esitab puhast ja dünaamilist moonutusteta heli. HC300 sobib teie eluviisiga ja muudab selle hea heliga veelgi paremaks.

Muusika raam
Minimalistlik, harmoneerumaks iga ruumi või erineva tekstuuriga materjaliga, nüansirikast õhustikku loov HC300 toetab oma heli ja kujundusega teie elustiili. Lisaks sellele, on seade optimeeritud seinale kinnitamiseks. See suurendab veelgi paigaldamise paindlikkust ja võimaldab teil muusikat oma elus veelgi enam nautida.

AUX-IN Auto Play heliseadmetele ja voogesitusseadmetele
Ühendage oma olemasolev heli- või voogesitusseade, näiteks Chromecast Audio, AUX-IN-pesasse. Isegi, kui HC300 on välja lülitatud tunneb ta seadmest lähtuva helisignaali ära, lülitub automaatselt sisse ja alustab AUXpesa kaudu muusika esitamist.

Muusikanautlejate jaoks loodud
Paindlik HiFi-süsteem sobib traditsioonilisemate heliallikate, näiteks teie CD-plaatide kogu või raadiosaadete kuulamiseks ning Bluetooth-ühenduse abil ka kaasaegsete voogedastusteenuste nautimiseks. Selleks tuleb lihtsalt laadida alla Panasonicu muusika voogesituse rakendus, millega saab juhtida ja voogesitada teie lemmik muusikatellimisteenusest kõiki armastatud muusikapalu.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud