Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Multi-room kõlar Bose SoundTouch 20
  • Multi-room kõlar Bose SoundTouch 20
  • Multi-room kõlar Bose SoundTouch 20
  • Multi-room kõlar Bose SoundTouch 20

Multi-room kõlar Bose SoundTouch 20

Tootekood: 738063-2200 Tootja: Bose

Toode pole jaekauplustest saadaval

Kujutle, et sul on kiire ja lihtne juurdepääs miljonitele lauludele, tuhandetele raadiojaamadele ja kogu enda salvestatud muusikale... Alusta enda päeva energiliste loendite esitamisega, naudi internetiraadiot õhtusööki valmistades või uinu millegi lõõgastava saatel. SoundTouch® 20 juhtmevabakõlar annab sulle need võimalused ning esitab soovitud muusikat tõeliselt kvaliteetselt!

Loe edasi

Vähem vaeva, rohkem esitust
SoundTouch® on nutikalt läbimõeldud kõlar, mis annab sulle võimaluse mugavalt lasta kostuda parimatel albumitel või meeldejäävamatel lugudel. Ühenda Bluetoothi abil oma nutitelefon või tahvelarvui ja oledki valmis. Või kasuta ühendamiseks kodust WiFi võrku ja saavuta juurdepääs esitustele nii nutiseadmetest kui ka arvutist.

Loodud sobivaks sinu elustiiliga
Täida oma kodu alati parima heliga! Ühe kõlariga saata sa alati liita ka igal ajal teisi kõlareid ning kõik su SoundTouch kõlarid on võimelised töötama samaaegselt. Nii võid lemmikmuusikaga saata end igas toas või iga pereliige võib erinevates tubades nautida just talle meelepärast muusikapala.

Kiire ja lihtne kontroll sinu esituste üle
Juhi SoundTouch® süsteemi SoundTouch rakendusega otse oma nutitelefonist või tahvelarvutist. Kasuta populaarseid teenuseid nagu Spotify®, Deezer või erinavad internetiraadiojaamad. Kohanda sätteid, salvesta seadistusi ning kontrolli ühte või mitut SoundTouch® kõlarit samaaegselt.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud