Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Muusikakeskus Panasonic SC-UA7
 • Muusikakeskus Panasonic SC-UA7
 • Muusikakeskus Panasonic SC-UA7
 • Muusikakeskus Panasonic SC-UA7
 • Muusikakeskus Panasonic SC-UA7

Muusikakeskus Panasonic SC-UA7

Tootekood: SC-UA7E-K Tootja: Panasonic

ELU MUUSIKAGA, UUT MOODI
Tänu stiilsele välimusele ja meelierutavale helile on URBAN AUDIO nüüd täiesti uue kujunduse ja hämmastavate omadustega, mille eesmärgiks on saavutada täiuslik väljapeetus. On aeg tunda iga noodi tekitatud emotsioone iga oma keharakuga. Vii muusika iseenda ja oma lähedaste jaoks täiesti uuele tasemele. Üks ja ainus elegantne muusikaline elamus – URBAN AUDIO toob Sinu ellu rikkalikku uut kõla.

Loe edasi

499.99 € -50 € 549.99 €

Kuumakse alates 17 €

17 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 4 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 7 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 8 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  18.05.2021

Kogu ruumi täitev heli
Piisava helirõhu tagamiseks on UA7-l kokku kümme kõlarit: neli 6 cm kõrgsageduskõlarit, neli 8 cm kesksageduskõlarit ja kaks 16 cm superbassikõlarit. 16 cm bassikõlarid paiknevad vibratsiooni vältimiseks ja moonutuseta heli tekitamiseks seljakuti. Kesk- ja kõrgsageduskõlarid on paigutatud kolmele küljele, mis tagab 180-kraadise, ruumitäitva ja kõikehõlmava heli, kus iganes viibid.

Suurepärane bass ja resonants - AIRQUAKE BASS
Ainulaadne bassipeegeldusega kõlarisüsteem tugevdab niigi jõulist bassi enamgi - just see, mida üks õige pidu nõuab. Ainulaadne porditehnoloogia kannab heli edasi ilma bassikõlari taga tekitatud heliresonantsi kaotamata. See võimendab bassi veelgi, et luua võimas, õhku värisema panev heli.

Stiilne kuusnurkne disain
Kuusnurkse kasti kujuline disain eeldab suhteliselt piiratud paigaldusruumi, võimaldades dünaamilist heli siiski mitmes suunas edasi kanda. Lisaks üliheale helile on seadmel puutetundlikud nupud helendavate valgete rõngastega, läikeviimistlusega pealispaneel ja stiilne siniselt kumav keskvalgustus, mis kõik koos parandavad kasutusmugavust ja mõjuvad võimsalt.

Rakendus Panasonic MAX Juke
Rakendus Panasonic MAX Juke annab peole hoogu juurde. Kasuta rakendust mitme heliallika edastamiseks nutitelefonist seadme 4 GB sisemälusse, millest piisab kuni ligi 1000 muusikapala salvestamiseks. UA7-l on veel kaks USB-terminali, nii et lisaks muusika otse esitamisele saab seda ka jagada. Segamini järjestuses lugude esitamise funktsiooniga saad mängida soovilugusid, et peomeelelolu üleval hoida.

Nutikad funktsioonid
Eelseadistatud ekvalaiseri Latin laia valiku abil saad täisnaudingu kõikvõimalikest heližanritest rokist salsa ja jalgpalliülekandeni. Optilise sisendi kaudu saad ühendada teleri ja uue režiimi, Voice Expansive, abil levib selle heli justkui pärineks see ekraanilt. Kui ühendad veel mikrofoni, võid nautida kodust 6 funktsiooniga (nt Echo ja Key Control) karaokeõhtut.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud