Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Muusikakeskus Panasonic
 • Muusikakeskus Panasonic
 • Muusikakeskus Panasonic
 • Muusikakeskus Panasonic
 • Muusikakeskus Panasonic

Muusikakeskus Panasonic

Tootekood: SC-TMAX5EG-K Tootja: Panasonic

Peod, kus iganes

Tehke rohkem kui lihtsalt tõmmake pidu käima – ajage rahvas pöördesse! TMAX5 annab välja sügava bassi ja terava rütmi, mis on kõik vajalik selleks, et mistahes koht peoplatsiks muuta.

Loe edasi

199.99 €
7 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  0-3 tp
 • Tarne pakiautomaati
  0-2 tp
 • Kauplusest kätte
  23.09.2021

Tunnetage rütmi
Laske ülisügaval bassihelil oma liigutusi juhtida. TMAX5-e Bass Reflex Port-bassikanalit on niivõrd hoolikalt häälestatud, et see suudab optimeerida ka kõlari kõige madalamat sagedust, säilitades samas nii heli sügava jõulisuse kui ka värskuse ja teravuse. Tulemus: parim pidu, kus olete eales olnud.

Laske end kaasa viia
Laske TMAX5-e võimsal helil viia end mälestustesse, erilisse kohta, mõõdunud kallisse hetke. Teie muusika paiskub läbi 16 cm bassikõlari, mida toidavad kaks võimendit. Kaks 5 cm tviiterit tagavad samal ajal kõrgsageduslike helide selge taasesitamise.

Minge, kuhu iganes
Kas olete alati liikvel? Või on teil puhkamiseks mõni lemmikkoht? Kuid samas soovite oma muusikat ja kõrget helikvaliteeti? TMAX5-e kompaktsel korpusel on sisseehitatud käepidemed ja seda saab kasutada koos akupangaga*, mistõttu saate selle hõlpsalt endaga kaasa võtta. 

Qi juhtmevaba laadimisega pole võimalik peatuda
Teil on Qi juhtmevaba laadimist võimaldav telefon? Tegemist on rahvusvahelise juhtmeta vooluvarustuse standardiga, mis tähendab, et oma nutitelefoni laadimiseks piisab, kui asetate selle TMAX5-e peale.** Kas peate sõpradega pidu või naudite lemmikmuusikat omaette – muusikat jätkub lihtsalt lõpmatult. 

Las muusika mängib
Laske end TMAX5-ga kaasa haarata. Asetage see peokohast olenevalt kas horisontaalselt või vertikaalselt. Paindlikkus tähendab, et see sobib kõikjale ja alati. Nii, et võtke see endaga kaasa, seadke lihtsa vaeva ükskõik kus üles ja pidu võib alata.

Olge peo südameks
Panasonic MAX Juke-rakendusega*** pole te lihtsalt mingi lihtsalt DJ, vaid just see eriline DJ. Muutke mistahes koht vaid nutitelefoni ja TMAX5-ga peopaigaks. Juhtmeta Bluetooth®-ühenduvus tähendab, et teil on võimalik meeleolu juhtida ükskõik, kus kohast tantsupõrandal. 


* Kasutage akupanka, mille väljund on vähemalt 2 A. Helijõudlus on vahelduvvooluga töötamisest üle 50% nõrgem.
**Kuni 10 W. Qi-ga ühilduvate nutitelefonide korral.
***Android™-i ja iOS-iga ühilduv. Rakendus on saadaval Google Play™-st ja App Store®'ist.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud