Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Muusikasüsteem Panasonic SC-TMAX10
  • Muusikasüsteem Panasonic SC-TMAX10
  • Muusikasüsteem Panasonic SC-TMAX10
  • Muusikasüsteem Panasonic SC-TMAX10
  • Muusikasüsteem Panasonic SC-TMAX10

Muusikasüsteem Panasonic SC-TMAX10

Tootekood: SC-TMAX10E-K Tootja: Panasonic

Emotsioon, mis hoiab teid liikvel!
TMAX10 loob võimsa bassiheli, mis on valmis tulema kõikjale, kuhu muusika teid kannab.

Loe edasi

249.99 € -50 € 299.99 €
9 kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

  • Transport tuppa
    0-3 tp
  • Kauplusest kätte
    2 h

Võimestav heli
Tundke, kuidas rütm teist läbi liigub – selle kõige nimi on AIRQUAKE BASS. Seadmele omane tugev bassiresonants on ainulaadse Bass Reflex Systemiga veelgi tugevam. See surub heli edasi, säilitades samas bassikõlari taga tekitatud heliresonantsi. Tulemus: kokkusaamine, mida pole varem nähtud.

Nutikalt ehitatud
Tulemuseks on bassiheli võimendamine tasemeni, kus seda on võimalik füüsiliselt tunda. Tänu AIRQUAKE BASS-ile. Seadme ainulaadne konstruktsioon võimaldab TMX10-l suruda õhku edasi ilma sel lekkida laskmata. Tulemuseks on bass, mis on suuteline ka teid liigutama.

Kaasahaarav elamus
Teid täiesti teise ajahetke viivat võimsat helivoogu, mis läbi TMX10-e kahe võimendiga 20 cm bassikõlari teieni jõuab, on raske mitte märgata. Nutikalt ehitatud seade paneb iga olukorra elama ja mähib teid kõrge kvaliteediga muusikasse.

Kõikjal, kuhu soovite minna
Ümbritsedes TMAX10-e tugeva ja vastupidava Exo Frame'iga, annab see TMAX-i helile piisavalt jäiga korpuse ka siis, kui olete liikvel. Meeleolule annab selle vajaliku lisapanuse kõlarit ümbritsev sinine valgustus, mis toimib sünkroonis muusikaga. Sisseehitatud käepidemetega kompaktne korpus on kasutatav koos akupangaga ja on seetõttu kõikjale kaasa võetav.
* Kasutage akupanka, mille väljund on vähemalt 2 A. Helijõudlus on vahelduvvooluga töötamisest üle 50% nõrgem.

Laske oma häälel kõlada
TMAX10-l on kaks mikrofonipesa, kuhu saab ühendada kaks mikrofoni, et laulda duette sõprade ja peatselt sõpradeks saavate inimestega. Hulk erinevaid tehnoloogiaid tagavad, et teie hääl kõlab lihtsalt vaimustavalt. Nende hulka kuulub ka kajafunktsioon, mis tekitab suurepärased karaoke laulmise efektid. Nüüd on teid ees ootamas tõeline poemeeleolu!

Olge peo südameks
Näidake Panasonicu MAX Juke-rakendusega oma DJoskusi ja muutke iga koht vaid mõne puudutuse abil tantsupõrandaks. Peo mistahes ajal käima tõmbamiseks on teil vaja vaid nutitelefoni ja TMAX10-t.
* OS 4.1 või uuemale versioonile ja Android™- seadmetele. Saadaval App Store ja Google Play™-s.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud