Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Muusikasüsteem DJ kontrolleriga Numark Party Mix Pro
  • Muusikasüsteem DJ kontrolleriga Numark Party Mix Pro
  • Muusikasüsteem DJ kontrolleriga Numark Party Mix Pro
  • Muusikasüsteem DJ kontrolleriga Numark Party Mix Pro
  • Muusikasüsteem DJ kontrolleriga Numark Party Mix Pro

Muusikasüsteem DJ kontrolleriga Numark Party Mix Pro

Tootekood: PARTYMIXPRO Tootja: Numark

Toode pole jaekauplustest saadaval

Party Mix Pro helisüsteemiga ei lõppe lõbu iialgi! Ole DJ oma kodustel majapidudel, grillpeol või hoopiski rannapeol. Party Mix Pro on kõik-ühes peokeskus, mis koos lihtsasti kasutatava kontrolleri, mugavate funktsioonide ning vingete valgusefektidega muudab iga koosviibimise unustamatuks.

Ühenda kõlariga eelistatud seade (iPhone, iPad, iPod Touch või sülearvuti), paigalda komplektis olev tarkvara ja anna minna. Kauakestev taaslaetav aku aitab sul meeleolukate rütmide saatel veeta terve öö!

Loe edasi

Bluetooth ja AUX ühendused
Ühenda oma seade muusikasüsteemiga Bluetoothi abil või kasuta ühendamiseks 3,5 mm AUX pesa ning juba saad alustada laulude esitamisega. USB-pesa kaudu saad ühendatud seadmeid ka laadida.

Ole nagu tõeline DJ
Sulle hakkavad väga meeldima kõik DJ funktsioonid, millega Party Mix Pro varustatud on. Lisaks kõlarile on sul täielik kontroll muusika üle kahel eraldi paneelil ning võimalus kasutada nende miksimiseks crossfaderit. Neli cue punkti aitavad määrata kindlaid esituskohti. Pad Mode režiimis saad valida ka loopimise funktsiooni, efektide ja sampleri vahel.

Ekvalaiseri valikute hulka kuuluvad võimalused reguleerida ise kõrg- ja madalsagedust, võimendust ja helitugevust. Kõiki tööriistad on sinu kasutada, et luua see õige helipilt igasse situatsiooni.

Peotuled
Integreeritud tuled sünkroniseeruvad sinu muusikaga, vilkudes efektselt otse kõlarivõre tagant ja valgustades ümbritsevat keskkonda.

Tarkvara
Party Mix Pro komplektis on kaasas tarkvara, mille saad alla laadida muusika esitamiseks sülearvutist. Lisaks saad DJ Player Pro abil ühendada ka oma iOS seadmeid ja kasutada esitamiseks hoopis tahvelarvutit või nutitelefoni.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud