Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Muusikakeskus Sony MHC-V42D
  • Muusikakeskus Sony MHC-V42D
  • Muusikakeskus Sony MHC-V42D
  • Muusikakeskus Sony MHC-V42D
  • Muusikakeskus Sony MHC-V42D

Muusikakeskus Sony MHC-V42D

Tootekood: MHCV42D.CEL Tootja: Sony

Toode pole jaekauplustest saadaval

Sony MHC-V42D juhtmevabalt juhitav muusikakeskus on iga peo superstaar. Võimas bass, silmapaistev LED valgustus ja kaasaegsed ühendamisvõimalused. Muuda oma peod ja koosviibimised tõeliselt unustamatuteks!

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Korralda pidu, mis jääb kauaks meelde
Sony MHC-V42D muusikakeskus on nähtav ja tuntav juba kaugelt. Selle vahva LED valgustus hakkab eemalt silma ning kaugele ulatav sügav bass käib mõnusalt läbi keha.

Päästa oma sisemine superstaar valla
Muusikakeskus pakub midagi igaühele. Kaks mikrofoni sisendit võimaldavad korraldada tõelise karaoke võistluse, kus mitu inimest laulavad samal. Alternatiivselt võib ühe mikrofoni sisendi ühendada kitarri külge ning kasutada süsteemi kui kitarrivõimendit.

Hääljuhtimine
Fiestable nutiseadme rakendus võimaldab kasutada muusikakeskusega häälkäsklusi. Valida on kuni 39 erineva käskluse vahel, nagu näiteks laulu vahetamine ja LED valgustuse muutmine.

NFC ja Bluetooth
Kasuta NFC One-touch võimalust, et kiiresti ja mugavald ühendada oma nutiseade muusikakeskuse külge. Edasi võid Bluetooth tehnoloogiat kasutades juhtida süsteemi otse tantsupõrandalt. Muusikakeskusega saab ühendada kuni 3 nutiseadet samaaegselt, et ka külalised saaksid omi laule mängida.

Käeviipega juhtimine
Muusikakeskust on võimalik juhtida vertikaalsete ja horisontaalsete käeviibetega, mis on tõeliselt innovaatiline ja vahva kogemus. Vaheta laule või keera heli valjemaks - kõike käeviibete abil. 

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud