Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Muusikakeskus Sony GTK-XB60
 • Muusikakeskus Sony GTK-XB60
 • Muusikakeskus Sony GTK-XB60
 • Muusikakeskus Sony GTK-XB60
 • Muusikakeskus Sony GTK-XB60

Muusikakeskus Sony GTK-XB60

Tootekood: GTKXB60B.CEL Tootja: Sony

Naudi klubi-stiilis pidu kõikjal kus soovid koos GTK-XB60 muusikakeskusega. EXTRA BASS™ võimendab rütmi ning tuled muudavad värvi vastavalt muusika rütmile - just nagu klubis. Sisseehitatud aku võimaldab sul pidutseda ka siis kui vooluallikat ei ole läheduses.

Loe edasi

199.99 € -60 € 259.99 €

Kuumakse alates 7 €

7 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 1 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 4 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 5 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2-5 tp
 • Tarne pakiautomaati
  2-5 tp
 • Kauplusest kätte
  2 h

EXTRA BASS™ lisab võimsust igale bassirütmile
Vajuta EXTRA BASS nuppu, et anda madalamale otsale võimsust ja sügavust juurde.

LDAC™

LDAC™ on Sony poolt välja töötatud helitehnoloogia, mis tagab kõrgeima kvaliteedi juhtmevaba Bluetooth heli puhul kandes korraga üle kuni 3 korda rohkem andmeid.

ClearAudio+ rikkaliku heli jaoks

Unikaalne Sony tehnoloogia, kohandab automaatselt seadeid ning rikastab sinu muusikalist kogemust. ClearAudio+ digitaalse helitöötlusega suudetakse pakkuda puhast, kõrgkvaliteetset heli nii filmide, muusika kui mängude puhul.

DSEE taastab automaatselt detailid

Allalaetud muusikafailid pakitakse kokku säilitamaks andmete optimaalset suurust ja selle tulemusel ei jõua enam kuulajani kõik need elemendid, mida muusikalooja soovis edasi anda. DSEE protsessor suudab nüansid taastada ja kostuv muusika on detailiderohkem ning rikkalikum.

Juhtmevaba Party Chain

Naudi muusikat kuni 10 omavahel ühendatud kõlarist korraga.

Sisseehitatud aku

Soovid pidutseda väljas või oled eemal vooluallikast? Sisseehitatud aku alustab tööd kui sul pole võimalik toidet saada, pakkudes kuni 14 tundi muusikat või 3,5 tundi maksimaalse helitugevuse juures. Kolmanda võimalusena saad aktiveerida Stamina režiimi, mis vähendab helitugevust ning tagab kuni 5 tundi muusika esitamist.

Mikrofoni sisend

Kui soovid võtta sõna ja teha teistest rohkem häält, ühenda muusikakeskusega mikrofon.

Erinevad tuled loovad meeleolu

Loo tõeline peomeeleolu klubi-stiilis LED tuledega. Valgusribad kõlari ümber muudavad värvi, alates vikerkaarest kuni puhta valgeni. Strobo annab veelgi parema rütmitunnetuse. Tuled on sünkroniseeritud lugudega ning vilguvad nende rütmis.

One-box disain

Haara kõlar ning haara see kaasa kõikjale kuhu lähed. Praktiline disain koos spetsiaalse käepidemega teeb kõlari mugavalt kaasaskantavaks.

NFC ja Bluetooth

NFC ja Bluetooth ühenduse olemasolu tõttu puudub igasugune vajadus juhtmete järgi. Lihtsalt pane oma NFC toega nutiseade vastu kõlarit ning alusta muusika mängimist. Kui NFC-d ei ole kasuta tavalist Bluetooth ühendust.

USB liides

USB liides võimaldab sul esitada MP3, WMA ja WAV formaadis muusikat läbi USB mälupulgalt, nutitelefonist või tahvelarvutist.

Kohanda seadeid Sony | Music Center rakenduse ja Fiestable'ga

Kasuta süsteemi haldamiseks ja muusika mängimiseks rakendust Sony | Music Center. Fiestable laiendus laseb sul juhtmevabalt muuta tulede värvi ja aktiveerida DJ-efekte.

Ühendus mitme seadmega

Ühenda kõlariga kuni kolm nutitelefoni, kasutades Bluetooth tehnoloogiat. Nii saavad kõik mängida oma lemmikmuusikat erinevatest kogudest.

Party Chain

Party Chain tehnoloogiaga saate ühendada mitu antud tehnoloogiat toetavat kõlarit ning sünkroniseerida nende heli ja valguse.

Asukoha tuvastamine ebaõnnestus

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta on jäetud 1 kommentaari.

Enne uue küsimuse esitamist kasuta otsingut ning veendu, et sellele pole juba varem vastatud.

  • Мощность

   Какая мощность и диапозон частот?

   21.09.2017 12:31
   Dmitri