Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Muusikakeskus Sony GTK-XB5
  • Muusikakeskus Sony GTK-XB5
  • Muusikakeskus Sony GTK-XB5
  • Muusikakeskus Sony GTK-XB5
  • Muusikakeskus Sony GTK-XB5

Muusikakeskus Sony GTK-XB5

Tootekood: GTKXB5G.CEL Tootja: Sony

Toode pole jaekauplustest saadaval

Muusikasüsteem, mis annab vägeva avalöögi ja klubiliku esituse teie peole. EXTRA BASS™ tehnoloogia edastab erilise rõhuga madalamaid helisid ja valgusefektid loovad tõelise peomeeleolu. Tänu Bluetooth ja NFC tehnoloogiale saate luua kiire ühenduse oma muusikat esitava seadmega ning voogedastada kogumikke mugavalt võimekasse Sony GTK-XB5 muusikakeskusesse.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Paindlik keskus
Integreeritud sensor aktiveerib automaatselt kaks ülemist kõrgsageduselementi ja te saate nautida kvaliteetset stereoheli kui kõlar on vertikaal- või horisontaalasendis.

EXTRA BASS™
See süsteem on bassilembelistele! Vajutage EXTRA BASS nuppu sügava ja võimsa bassi aktiveerimiseks ning sulanduge rütmi.

Valgusefektid
Äratage oma pidu ellu eriliste valgustitega GTK-XB5 kõlaril. Vilkuv valgusti sünkroniseerub rütmiga, luues klubliku atmosfääri terveks ööks.

Mugav transport
Jätkake peoga ka pärast sulgemist. Muusikakeskus on kerge ja kandekäepidemed annavad võimaluse võtta seade kaasa endaga kõikjale.

Party Chain
Party Chain tehnoloogiaga saate ühendada mitu GTK-XB5 kõlarit ja sünkroniseerida nende heli ja valgus.

Kohandage seadeid SongPal rakendusega
SongPal rakendus teie nutiseadmes pakub juhtmevaba seadistust GTK-XB5 muusikakeskusele. Vahetage valgusefekte ja kasutage DJ võtteid või ekvalaiserit, et muuta esitus veelgi elavamaks. Ilma, et peaksite püsima keskuse juures, saate vahetada lugusid ja valida parimate esitusloendite vahel.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud