Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Kaasaskantav kõlar Sony
  • Kaasaskantav kõlar Sony
  • Kaasaskantav kõlar Sony
  • Kaasaskantav kõlar Sony
  • Kaasaskantav kõlar Sony

Kaasaskantav kõlar Sony

Tootekood: SRSXB41B.EU8 Tootja: Sony

Toode pole jaekauplustest saadaval

Uskumatult kaasahaarav heli ja värvikad rütmid jõuavad sinuni kõikjal tänu SRS-XB41 kaasaskantavale kõlarile. Oma lemmikmuusikat saad nüüd kuulata võimekate bassihelidega ning koosviibimised sõpradega muudavad meeldejäävamaks Sony LIVE SOUND, Party Booster ja kõlari vilkuvad tuled.
• EXTRA BASS™ bassihelid koos ruumika LIVE SOUND helirežiimiga
• Sisseehitatud heliefektid Party Boosteriga
• Loo meeleolu vilkuvate tuledega
• Vee- ja tolmukindel (IP67 kaitseaste)
• Kuni 24 tundi aku tööaega

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

LIVE SOUND
SRS-XB41 kõlarielemendid on loodud esitama võimalikult loomutruud kolmedimensioonilist heli. Nurga alla asetatud elemendid ja uus DSP signaalitöötluse tehnoloogia loovad laiema helipildi, mis omakorda tagab nauditavama kuulamiskogemuse eriti välitingimustes.

Party Booster
Koputa oma kõlari erinevatele osadele ja lisa nii huvitavaid helisid - skrätsimine, soolotrumm, basstrumm või cowbell. Helitugevust saad juhtida vajutuse intensiivsusega. Kerge puudutus laseb sinu löökpillil kõlada vaiksemalt, kõvema löögi jaoks koputa aga tugevamini.

Efektne valgus
Ilma korraliku valgustuseta ei ole kunagi nii lõbus ja SRS-XB41 pakub just seda, mida vajad - vilkuvad tuled, mis sünkroniseeruvad sinu lemmikmuusika rütmidega.

Wireless Party Chain - muuda muusika võimsamaks
Naudi sama laulu mitmest kõlarist Wireless Party Chain tehnoloogia abil. Ühenda omavahel kuni 100 juhtmevaba kõlarit kasutades Bluetooth® tehnoloogiat ja naudi kuidas nende kõigi esitused ning valgusmäng omavahel sünkroniseeruvad.

Sony | Music Center rakendus - juhi oma pidu
Sony | Music Center rakenduse abil saad esitusi kontrollida kasvõi otse tantsupõrandalt kasutades selleks oma nutitelefoni. Rakendusest saad valida parimad esitusloendid, esitusjärjestuse ja muuta valgusmustreid või helirežiime.

Veekindel konstruktsioon
IP67 kaitseaste tähendab seda, et võid SRS-XB41 kõlari kasvõi vette pista. Tänu Jaapanis toodetud eksklusiivsele kattematerjalile võid seda isegi puhastada lihtsalt vee all loputades.

Täielikult tolmukindel
Lisaks veekindlusele võid kõlari muretult võtta kaasa nii randa, metsa, kõrbe või kuhu iganes soovid, sest see on ka täielikult tolmukindel.

Alati roostevaba
SRS-XB41 on lisaks kõigele veel roostekindel, mis tähendab, et see näeb alati hea välja.

USB liides
Kas sinu nutitelefon hakkab tühjaks saama? Ühenda see Sony kõlariga ja telefoni aku hakkab laadima. Ära lase esitustel nii lihtsalt lõppeda.

Aku terveks päevaks
24-tunnine aku tööaeg tähendab, et SRS-XB41 suudab pidutsega isegi kauem kui ilmselt sinagi.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud