Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Keskkõlar Dali SPEKTOR VOKAL

Keskkõlar Dali SPEKTOR VOKAL

Tootekood: 264093 Tootja: Dali

Toode on saadaval vaid e‑poes

SPEKTOR VOKAL kannab edasi Dalile omast kvaliteeti ning lisab Sinu filmielamustele selge ja sügavama helipildi. Sellises hinnaklassis HiFi kõlari loomine ei ole saavutatud ainult parima tehnoloogia ja kogemuste tõttu , vaid samaväärselt ka mitmete testimiste ning arenduste tulemusel. Erilise hoole ja pühendumusega loodud SPEKTOR VOKAL pakub Sulle täiuslikku heliesitust - selle detailne, dünaamiline ja võimekas taasesitus sobib täiuslikult Sinu isikliku helisüsteemi keskkõlariks.

Loe edasi

189.99 €

Kuumakse alates 7 €

7 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 1 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 4 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 5 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  15-17 tp
 • Tarne pakiautomaati
  15-17 tp
 • Kauplusest kätte
  15-17 tp

Lai dispersioon
DALI muudab kõlarite paigutamise igasse ruumi võimalikult lihtsalt. Nii kõlarielementide materjalid kui ka nende geomeetria on valitud tagamaks võimalusterohkeid kasutamisvõimalusi. Sinuni kostub suurepäraselt integreeruv heli ka siis, kui kõlar pole ideaalselt suunatud. See on eriti oluline omadus, kuna tihtipeale ei istu kuulaja ideaalselt kõlari ees.

Kõrgsageduselement
Pehme kupliga kõrgsageduselemendi eelis peitub selles, et see suudab esitada ka endale määratud sagedusvahemiku kõige madalamaid osasid ilma katkestusteta. Selline võimekus tagab selged ja dünaamilised üleminekud kesksageduselt kõrgsagedusele ja nii edastatakse kuulajani iga detail ning oluline nüanss, muutes helipildi veelgi rikkalikumaks.

Madalsageduselement
SPEKTOR VOKAL keskkõlarile iseloomulik heli saavutatakse tänu kahele 4,25-tollisele madalsageduselemendile, mis on disainitud just selle kõlari tarbeks. Selle iga pisemgi detail on kohandatud just SPEKTOR VOKALI järgi, luues parima võimaliku tulemuse esitusel. Kiuline puitelement on DALI'le omapärane lahendus ja efektiivseks tõestatud tehnoloogia. Selle elemendi komponentide omavaheline integratsioon on võimeline signaalist taaslooma ka kõige peenemaid detaile.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud