Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Riiulikõlarid Dali SPEKTOR 1
  • Riiulikõlarid Dali SPEKTOR 1
  • Riiulikõlarid Dali SPEKTOR 1

Riiulikõlarid Dali SPEKTOR 1

Tootekood: 264018 Tootja: Dali

Toode pole jaekauplustest saadaval

SPEKTOR 1 toob Dalile omased kvaliteetsed komponendid, tehnoloogia ja omadused selle uue kõlariseeriaga nüüd paljude muusikaarmastajate ja entusiastideni, kes soovivad kogeda tõeliselt rahuldavat HiFi heliesitust. Sellises hinnaklassis HiFi kõlari loomine ei ole saavutatud ainult parima tehnoloogia ja kogemuste tõttu , vaid samaväärselt ka mitmete testimiste ning arenduste tulemusel. See on disainitud nagu kõik teised DALI kõlarid, tagades parimad akustilised ning elektroakustilised omadused ja see põhineb uskumusel, et heli selgus ja autentsus kannavad Sinuni rohkem emotsiooni.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

Lai dispersioon
DALI muudab kõlarite paigutamise igasse ruumi võimalikult lihtsalt. Nii kõlarielementide materjalid kui ka nende geomeetria on valitud tagamaks võimalusterohkeid kasutamisvõimalusi. Sinuni kostub suurepäraselt integreeruv heli ka siis, kui kõlar pole ideaalselt suunatud. See on eriti oluline omadus, kuna tihtipeale ei istu kuulaja ideaalselt kõlari ees.

Kõrgsageduselement
Pehme kupliga kõrgsageduselemendi eelis peitub selles, et see suudab esitada ka endale määratud sagedusvahemiku kõige madalamaid osasid ilma katkestusteta. Selline võimekus tagab selged ja dünaamilised üleminekud kesksageduselt kõrgsagedusele ja nii edastatakse kuulajani iga detail ning oluline nüanss, muutes helipildi veelgi rikkalikumaks.

Madalsageduselement
SPEKTOR 1 riiulikõlarile iseloomulik heli saavutatakse tänu ühele 4,5-tollisele madalsageduselemendile, mis on disainitud just selle kõlari tarbeks. Selle iga pisemgi detail on kohandatud SPEKTOR 1 järgi, luues parima võimaliku tulemuse esitusel. Kiuline puitelement on DALI'le omapärane lahendus ja efektiivseks tõestatud tehnoloogia. Selle elemendi komponentide omavaheline integratsioon on võimeline signaalist taaslooma ka kõige peenemaid detaile.

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info