Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Keskkõlar DALI OPTICON VOKAL

Keskkõlar DALI OPTICON VOKAL

Tootekood: 246120 Tootja: Dali

Toode on saadaval vaid e‑poes

OPTICON VOKAL keskkõlar täiustab nii sinu OPTICON kui ka muid kõlarisüsteeme, andes viimase lihvi heli täiuslikkusele. Ruumilise heli kõige olulisem komponent, võimekas keskkõlar, on esmatähtis dialoogide esile toomisel ning tähtsate detailide ja nüansside esitamisel, et need ei kaoks nii filme vaadates kui ka muusikat kuulates teiste helide sekka.

Loe edasi

399 €

Kuumakse alates 14 €

14 kuus
  • Lisagarantii (2 aastat) 2 € kuus
  • Kahjukaitse (1 aasta) 3 € kuus
  • Kahjukaitse (2 aastat) 6 € kuus
  • Topeltkaitse (2+2 aastat) 8 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

  • Transport tuppa
    4-6 tp
  • Kauplusest kätte
    5-7 tp

Valmistatud käsitööna
Iga kõlarielemendi monteerimine, lisamine ja selle viimased testid ning heakskiitmine tehakse pühendunult, saavutades parim kvaliteet. Samuti luuakse kõik need kõlarielemendid DALI enda tehases, mis tagab suurepärased omadused ja toob sinuni parima elamuse.

SMC-tehnoloogia
OPTICONI madalsageduselemendi on loodud SMC magnetisüsteemidega. Selle eripäraks on märkimisväärselt suur magnetjuhtimine ja väike voolujuhtimine, mis tähendab paremat esitust ja kvaliteeti ilma tavapäraste magnetisüsteemide negatiivsete külgedeta.

Hübriid-kõrgsageduselement
DALI on pikalt kasutanud hübriid-kõrgsageduselemente. See on kombinatsioon siidkupliga ja lint-tüüpi elementidest, mis edastab imetlusväärset kõrgetel sagedustel heli ja on märkimisväärselt detailsem ja selgem, kui tavalisest kõrgsageduselemendist kostuv.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud