Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Põrandakõlar DALI OPTICON 5
  • Põrandakõlar DALI OPTICON 5
  • Põrandakõlar DALI OPTICON 5
  • Põrandakõlar DALI OPTICON 5
  • Põrandakõlar DALI OPTICON 5

Põrandakõlar DALI OPTICON 5

Tootekood: 246053 Tootja: Dali

DALI OPTICON 5 on OPTICON-seeria erakordselt stiilne ja võimekas põrandakõlar. Seda rikastavad 6,5-tolline papp-puitkiud koonus ja sellega ideaalses harmoonias töötav täpsust ning detailsust lisav hübriid-kõrgsageduselement. Puitkiud koonus ja hübriid-kõrgsageduselement loovad koos täiusliku helipildi, mis kiirgab justkui kontserdilaadset energiat ja emotsiooni kogu ruumi.

* Müüakse vaid paarina.

Loe edasi

Sarnane toode meie valikus

SMC-tehnoloogia
OPTICONI madalsageduselemendi on loodud SMC magnetisüsteemidega. Selle eripäraks on märkimisväärselt suur magnetjuhtimine ja väike voolujuhtimine, mis tähendab paremat esitust ja kvaliteeti ilma tavapäraste magnetisüsteemide negatiivsete külgedeta.

Hübriid-kõrgsageduselement
DALI on pikalt kasutanud hübriid-kõrgsageduselemente. See on kombinatsioon siidkupliga ja lint-tüüpi elementidest, mis edastab imetlusväärset kõrgetel sagedustel heli ja on märkimisväärselt detailsem ja selgem, kui tavalisest kõrgsageduselemendist kostuv.

Valmistatud käsitööna
Iga kõlarielemendi monteerimine, lisamine ja selle viimased testid ning heakskiitmine tehakse pühendunult, saavutades parim kvaliteet.

Kaarti laetakse…

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud