Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Põrandakõlar DALI RUBICON 6

Põrandakõlar DALI RUBICON 6

Tootekood: 244066 Tootja: Dali

Toode on saadaval vaid e‑poes

RUBICON 6 on kahe 6,5-tollise madalsageduselemendiga põrandakõlar, tänu millele toob see esile rohkelt bassihelisid, mis suudavad täita ka suuremad ruumid. Täiuslikud harmoonias töötavad kõlarielemendid on oma võngetega suutelised kasutama rohkem ära ümbritsevat keskkonda ning jõudma seeläbi ka bassihelide madalamate sagedusteni. Nende peensusteni lihvitud konstruktsioon muudab RUBICON 6 kõlari võimsamaks oma väiksematest kaaslastest ja tagab see läbi tunduvalt jõulisemad esitused.

* Müüakse vaid paarina.

Loe edasi

1849.99 €

Kuumakse alates 62 €

62 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 5 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 8 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 12 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 15 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  15-17 tp
 • Tarne pakiautomaati
  15-17 tp
 • Kauplusest kätte
  1 h

Hübriidne kõrgsagedusmoodul
Hübriidne kõrgsagedusmoodul on DALI nišš ja seda on rakendatud ka RUBICON 6 põrandakõlarites. Selles on seotud omavahel nii kuppelelement ja ribaelement, mis koostöös suudavad täiusliku selgusega esitada kõrgemas sagedusvahemikus helisid.

Kõlarikabineti konstruktsioon
Kesk- ja madalsageduselementide jagamine eraldi kõlakambritesse andis DALILE võimaluse häälestada iga elementi eraldi ning viia seeläbi nende sooritusvõime täieliku maksimumini.

Puitkiud koonused
Puitkiud koonuste kasutamine muudab bassielemendid kergeks, töökindlamaks ning membraani juhuslikult ebatasaseks. Nende lihtsustatud liikumine tagab ka kiiremate võngete ideaalse soorituse ning vähendab täielikult soovimatut resonantsi.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud