Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Mono võimendi Alpine
 • Mono võimendi Alpine
 • Mono võimendi Alpine
 • Mono võimendi Alpine
 • Mono võimendi Alpine

Mono võimendi Alpine

Tootekood: ALP-RA75M Tootja: Alpine

Toode on saadaval vaid e‑poes

“R” seeriasse kuuluvatele kõlaritele ning bassikõlaritele on iseloomulik vali ning kvaliteetne heli mida on kuulda suurtesse kaugustesse, ning ka uus R-Seeria võimendi ei ole erinev. Peale oma klassi parimate omaduste, on need võimendid seadistatud rõhutama just R-Seeries kõlarite ning bassikõlarite karakteristikat, tuue Sinuni selle legendaarse R-Seeria kogemuse.

Uus R-Seeria mono võimendi toodab massiivset väljundvõimsust – 1500W maksimaalselt, kui olla täpne. Kasuta seda koos R-Seeria bassikõlaritega saavutamaks valju bassi kogemust.

Loe edasi

319.99 €

Kuumakse alates 11 €

11 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 4 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 6 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 8 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2-4 tp
 • Tarne pakiautomaati
  2-4 tp
 • Kauplusest kätte
  3-5 tp

Alpine R-Seeria komponendid
R-Seeriat iseloomustab ütlus “Kõige Valjem Oma Perekonnas”. Need tooted on disainitud just äärmiselt valjuks mängimiseks, tuues Sinuni äärmusliku kuulamiskogemuse, ning on tuntud ka usaldusväärse esitlusvõime ning kõrge helikvaliteedi poolest. Kõik R-Seeria komponendid on arendatud üksteisega täiuslikult sobituma.

Väike aluspind
Kompaktne ja Võimas: Uus digitaalne võimendi diagramm võimaldab kõrget väljundvõimsust jäädes samas äärmiselt väiksele pinnale. R-A75M mõõdud on 274mm x 223mm ning selle paigaldus on lihtne ning sobilik praktiliselt igasse sõidukisse.

Kuumusekaitse
Koos uue Alpine intelligentse võimendusplatvormiga, on uutel R-Seeria võimenditel täiustatud jahutusradiaator ning kaitsesüsteemi disain mis eemaldab kuumusest tingitud väljalülituse ning tagab seeläbi järjepideva muusikamängimise.

Bassi Ekvalaiser ning Subsonic Filter
Bassi Ekvalaiser lisab 50Hz bassi võimenduse kuni +12dB, samas kui subsonic filter lõikab ära ultramadalad sagedused sisendist juba enne nende võimendamist. See aitab säästa pisemaid kõlareid saamas liialt madalat sagedust, minimeerides raisatud võimendust ning samas kaitseb bassikõlarit ülevõimenduse eest.

Low/High- Kõlarisisendid
2-kanaline RCA kõlarisignaali sisend võtab vastu madalat kui kõrget signaali. See võimaldab R-A75M ühendada otse auto originaalmaki kõlariväljundisse, sõltumata selle väljundvõimsusest. Võimendi toitekaabli terminal võimaldab ühendada ka jämedat kaablit, kuni 4 AWG (21mm2).

Reguleeri bassi lihtsalt
R-A75M külge saad ühendada RUX-KNOB2 bassi regulaatori (saadaval eraldi) ning sellega mugavalt reguleerida bassi taset armatuurist.

Digitaalne võimendusskeem
R-A75M kasutab täisdigitaalset võimendusdisaini, mis võimaldab suuremat efektiivsust võrreldes Class-A või Class-B disainiga. Suure efektiivsus tähendab väiksemat võimsuskagdu kuumenemisele-jahutusele, lubades palju pisemat jahutusradiaatorit ning seetõttu ka pisemat võimendit.

Kõrgtasemel helikomponendid
Alpine R-Seeria võimendid kasutavad palju audiofiili klassi, eridisaini komponente et saavutada täiuslik helikvaliteet ning täpsus. Pildil ongi just näha kõrg-kvaliteetseid, suure mahtuvusega kondensaatoreid, mis on eritellimusel valmistatud vaid Alpinele.

Parim just R-Seeria bassikõlaritega
R-A75M on disainitud täiuslikult sobituma just Alpine R-Seeria R-W12D2 ning R-W10D2 bassikõlaritega saavutamaks täiuslik süsteem.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud