Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Võimendi Alpine
 • Võimendi Alpine
 • Võimendi Alpine
 • Võimendi Alpine
 • Võimendi Alpine

Võimendi Alpine

Tootekood: ALP-RA60F Tootja: Alpine

Toode on saadaval vaid e‑poes

“R” seeriasse kuuluvatele kõlaritele ning bassikõlaritele on iseloomulik vali ning kvaliteetne heli mida on kuulda suurtesse kaugustesse, ning ka uus R-Seeria võimendi ei ole erinev. Peale oma klassi parimate omaduste, on need võimendid seadistatud rõhutama just R-Seeries kõlarite ning bassikõlarite karakteristikat, tuue Sinuni selle legendaarse R-Seeria kogemuse.

Uus R-Seeria 4-kanaliga võimendi toodab massiivset väljundvõimsust – 1200W max kui olla täpne. Kasuta seda koos R-Seeria kõlaritega või Bassikõlaritega (sillatud rešiimis) saavutamaks valju ning kvaliteetset helikogemust.

Loe edasi

349.99 €

Kuumakse alates 12 €

12 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 4 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 6 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 8 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2-4 tp
 • Tarne pakiautomaati
  2-4 tp
 • Kauplusest kätte
  3-5 tp

Alpine R-Seeria helikomponendid
R-Seeriat iseloomustab ütlus “Kõige Valjem Oma Perekonnas”. Need tooted on disainitud just äärmiselt valjuks mängimiseks, tuues Sinuni äärmusliku kuulamiskogemuse, ning on tuntud ka usaldusväärse esitlusvõime ning kõrge helikvaliteedi poolest. Kõik R-Seeria komponendid on arendatud üksteisega täiuslikult sobituma.

Väike aluspind
Kompaktne ja Võimas: Uus digitaalne võimendi diagramm võimaldab kõrget väljundvõimsust jäädes samas äärmiselt väiksele pinnale. R-A60F mõõdud on 274mm x 223mm ning selle paigaldus on lihtne ning sobilik praktiliselt igasse sõidukisse.

Kuumusekaitse
Koos uue Alpine intelligentse võimendusplatvormiga, on uutel R-Seeria võimenditel täiustatud jahutusradiaator ning kaitsesüsteemi disain mis eemaldab kuumusest tingitud väljalülituse ning tagab seeläbi järjepideva muusikamängimise.

Laiendatud seadistusvõimalused
R-Seeria võimenditel on sisseehitatud bandpass filter mis võimaldab määrata aktiivse kõlariseade ilma lisaprotsessorita. Paranda helikvaliteeti komponentkõlaritega lahutades need passiv võrgustikuga. Väldi lisatud faasipöördeid ning võimsusekadu, iga komponendi eraldi toiteskeemiga ning määra oma sagedusriba saavutamaks äärmuslik helikvaliteet mida sa just saavutada soovid.

Low/High- Kõlarisisendid
4-Kanaline RCA kõlarisignaalisisend võtab vastu madalat kui ka kõrget signaali (RCA kaablid vajalikud). See võimaldab lihtsalt ühendada R-A60F otse originaalmaki kõlariväljundiga, sõltumata selle võimsusest.

Reguleeri bassi lihtsalt
R-A60F külge saad ühendada RUX-KNOB2 bassi regulaatori (saadaval eraldi) ning sellega mugavalt reguleerida bassi taset armatuurist.

Digitaalne võimendusskeem
R-A60F kasutab täisdigitaalset võimendusdisaini, mis võimaldab suuremat efektiivsust võrreldes Class-A või Class-B disainiga. Suure efektiivsus tähendab väiksemat võimsuskagdu kuumenemisele-jahutusele, lubades palju pisemat jahutusradiaatorit ning seetõttu ka pisemat võimendit.

Kõrgtasemel helikomponendid
Alpine R-Seeria võimendid kasutavad palju audiofiili klassi, eridisaini komponente et saavutada täiuslik helikvaliteet ning täpsus. Pildil ongi just näha kõrg-kvaliteetseid, suure mahtuvusega kondensaatoreid, mis on eritellimusel valmistatud vaid Alpinele.

Parim just R-Seeria kõlaritega
R-A60F on disainitud täielikult sobituma Alpine R-Seeria kõlaritega saavutamaks täiuslik süsteem. R-Seeria komponendis on loodud mängima valjult saavutamaks täiuslikku kogemust.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud