Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   6512222
Kohustuslik väli
Multimeediajaam Alpine
  • Multimeediajaam Alpine
  • Multimeediajaam Alpine
  • Multimeediajaam Alpine
  • Multimeediajaam Alpine

Multimeediajaam Alpine

Tootekood: ALP-X902DDU Tootja: Alpine

Toode pole jaekauplustest saadaval

Alpine tutvustab II-generatsiooni Alpine Style Meelelahutssüsteemi, mis on disainitud sõidukitele Fiat Ducato 3, Citroën Jumper 2 ning Peugeot Boxer 2. X902D-DU on ülisuur 9-tolline puutetundlik ekraan mis paigaldatakse pisut keskkonsoolist kõrgemale et see oleks juhile hästi nähtav ning mugavalt opereeritav.

Süsteemil on iGo Primo NextGen navigatsioon millel TomTom kaardid. Lisaks võimalik 3 aastat tasuta kaardiuuendusi ning sisestades matkabussi mõõdud ning auto kaalu ei pea sa enam muretsema teeolude ega piirangute pärast. Vajadusel võid juurde installida matkabusside andmebaasi nagu ACSI Camping Guide või Stay4Night ning sellel bäi saad täiustada huvipunktide (POI) andmebaasi oma matkabussile. X902D-DU toetab ka Apple CarPlay ning Android Auto.

Loe edasi

Loodud sobituma Fiat Ducato 3 ning teistele matkabussidesse
X902D-DU on disanitud täpselt sobituma autodesse Fiat Ducato 3 (Type 250/251, 2006 ning uuemad, kaasa arvatud 2011 ning 2014 facelift mudelid), Citroen Jumper 2 ning ka Peugeot Boxer 2. See sobib autodesse millel tehasepoolt 1DIN mõõdus raadio või raadio valmidus. Pagaldus on lihtne ning ei nõua auto konsoolis muudatusi. Kui sinu matkabussis on 2DIN mõõdus tehaseraadio või navigatsioon, saad siiski uuendada süsteemi X902D-DU peale, kuid vajalikud on mõned lisadetailid (tehase 1DIN raam ning teine roolinupuplokk).

Lihtne opereerida ka juhiistmelt
Pikkadel sõitudel on äärmiselt oluline et ulataksid mugavalt juhtima naigatsiooni- ning muidu raadioseadeid. Alpine Style süsteem on kujundatud just seda omadust arvestades – tuues süsteemi juhile lähemale et see oleks ligipääsetav ilma pingutustea. Lihtsaks opereerimseks on süsteemil suured nupud ekraani alaosas sisndile, helitugevusele, telefonile jne.

Eriti suur 23cm (9-tolline) puutetundlik ekraan
Süsteemi südameks on üüratu 23cm puutetundlik ekraan – see on sama suur kui Apple iPad®. Seetõttu on väga hea sõidu ajal näha navigatsioonikaarte, ning ka muid numbreid ja teksti. See omakorda loob turvalise ning mugava sõidu – vähem pilke ekraanile, rohkem teele. Ekraanil olevad nupud on samuti suured ning kasutajasõbralikud.

Roolinuppude tugi
Kui sinu Ducato rool on varustatud nuppudega, saad sa neid kasutada ka X902D-DU juhtimisel. Alpine Style süsteem ühildub täielikult auto elektroonikaga ning roolinuppudega, millelt saad muuta helitugevust, opereerida telefoni ning jagada häälkäsklusi. Samuti on ka see väga tähtis omadus mis tagab turvalise, mugava ja nauditava sõidu sinu mobiilses-kodus.

Ilus välimus
X902D-DU ekraani raamil on kõrgläikega must viimistlus ning selle ümber tume kroom raam et kogu süsteem sulanduks ideaalselt Duvato konsooli. Tänu oma disainile jätab ekraan peaaegu õhus hõljuva mulje. Ekraani raami sisse on paigaldatud ka Bluetooth mikrofon.

"One Look" vaade
Alpine innovatiivne "One Look" ehk jagatud ekraanitehnoloogia võimaldab sul ekraanil üheaegselt näha navigatsioonikaarte ning mängitava muuska informatsiooni. See välistab vajaduse pidevalt rakenduste vahel muutmise. Täisekraanlt "One Look" vaate saamiseks libista vaid sõrme ekraanil.

Täiuslik Matkabussi Navigatsioon
Kas oled oma matkabussiga end vahest avastanud täbarates olukordades mis on teeoludest tingitud (laius, kõrgus, sillad, tunnelid). Sellised olukorrad võivad kiirelt ära rikkuda kogu reisielamuse. Erinevalt tavalisest sõiduauto navigatsioonisüsteemist on sellel Alpine Style navigatsioonisüsteemil palju eeliseid ning trikke et vältida just selliseid olukordi: miljonid huvipunktid (POI-d), individuaalsed sõidukiseaded , TMC liiklusteavitused, imporditavad matkabussi huvipunktid (POI-d) või Yelp´i abiga veel paju POI-sid nede hulgas ka 5-tärnised kasutajahinnangud aitavad sul sihtkohta jõuda rahulolevana ja puhanuna. iGo Primo NextGen navigatsioon on käesoleval hetkel üks parimaid navigatsiooni tarkvarasid turul. Koos võimsa Alpine riistvaraga ning protsessori jõudlusega saad sa täpse ning väga kiire navigatsioonisüsteemi oma autosse. Näiteks kalkuleerides marsruuti Tallinnast Pariisi võtab see aega vaid kümmekond sekundit. Süsteem sisaldab väga palju unikaalseid navigatsiooni omadusi, osaline aadressiotsing, TMC teekonna juhtimine, 3D maamärgid ning palju muudki. Selles on ka sadu tuhandeid huvipunkte (POI), et saaksid kiirelt leida läheduses asuvaid toidukohti või teisi avalikke kohti.

Tähtsad Navigatsiooniomadused
• Laiendatud kaardiandmebaas 48 Euroopa riigi kohta
• Kaardiuuendused on saadaval läbi lehekülje naviextras.com igal ajal ja igas kohas
• Uuendusi saab osta ka riigi või regiooni alusel.
• See säästab raha ning uuendab vaid sulle vajaliku.
• Aadressiotsing postiindeksite alusel (k.a. Inglismaa 7-kohalised postikoodid)
• Tark planeering: süsteem talletab sinu kasutatud sõidumustreid ning hiljem oskab sulle neid uuesti välja pakkuda arvestades sealjuures ka nädalapäevi ning kellaaegu
• Kõrgdetailsed kaardid

Sõiduki profiiliseaded
Peale sõiduki omaduste sisestamist (pikkus, laius, kõrgus, haagis jne) oskab Alpine Style navigatsioonisüsteem koostada sinu sõidukile õiged marsruudid. See omadus on äärmiselt vajalik just matkabusside omanikele, see hoiab kokku kütust, aega ning juhi närve ja vajadusel koostab ka uued marsruudid.

Huvipunktid (POI)
Väga lihtne on huvipunkte otsida kategooriate, nimede, vahemaade või mõne muu kriteeriumi alusel. See on äärmiselt kasulik kui otsid kindlat lähedusesasuvat toitlustuskohta või tanklat. Toidukoha informatsiooni all on ka aadress, toidutüüp ning telefoninumber - kiire ja lihtsa liigutusega saad sinna helistada ning broneerida saabumise ajaks omale laua.

3D kaardid & kiiruseinformatsioon
Vaata 3D kaarte detailsete hoonete ning muude maamärkidega . Seeomadus aitab sul paremini orienteerud eriti suurtes linnades. Kiirusepiirangud ning kiiruskaamerate hoiatused (pole saadaval kõigis EU riikides) aitavad sul samuti turvaliselt liigelda.

Planeeri oma marsruut
Tänu TMC-le saad sareaalajas liiklusinfot – see omadus aitab sul marsruuti paneerida juba enne sõidu austamist. Suurenda kaardivaade välja, et näha kogu teekonda ning kontrollida teeolusid. Õnnetused, ummikud ning muud sõitu häirivad tegurid kuvatakse kaardil hoiatustena ning aeglustatud liiklusega teelõigud kuvatakse teist tooni. See omadus aitab sul paremini planeerida oma sõitu.

Online Navigatsioon läbi Apple CarPlay
Olles sõidus aitab Maps rakendus sul jõuda sihtkohta koos pöördejuhiste, hääljuhiste ning uuena ka lihtsalt mõistetavate visuaalsete märkidega. Pöörde lähenedes suureneb kaardivaade automaatselt et näeksid täpselt kuhu vaja pöörata. Kogu marsruudi jooksul on nähtaval selgelt arusaadavad nooljuhised mis aitavad leida õige tee ning samuti prognoositava saabumisaja. Otsid toidukohta, kohvikut või tanklat mis jääks teepeale? Uuenduslikud nupud navigatsiooniekraanil aitavad sul selle kiirelt leida ning arvutab välja sellest tingitud uue saabumisaja. Vajutades Alpine seadmel Navigatsiooninuppu kaks korda avanebki Apple CarPlay Navigatsioon, ilma seda menüüst otsimata.

Online Navigatsioon läbi Android Auto
Luba Google Mapsil endale teed juhendada. On äärmiselt lihtne jõuda sihpunkti kui sind abistavad hääljuhised, reaalaja liiklusinfo, sõidurea juhised ning veel palju muudki. Samaaegselt telefoni ekraanil ning auto ekraanil - eelkõige on silmas peetud turvalisust. Ekraanil on suured nupud, lihtsustatud kasutajaliides ning lihtsalt kasutatavad hääljuhised - kõik see häirib sind sõidu ajal minimaalselt ning saad keskenduda teeoludele. X902D-DU töötab laitmatult Android Auto ning Google Maps rakendusega. Android Auto pääseb kasutama ka Alpine Navigatsiooniantenni suurema täpsuse ning kiiruse saavutamiseks.

Meelelahuts suurel ekraanil
Alpine süsteem võimaldab sul nautida filme, muusikavideosid või TV saaeid paljudest erinevatest seadmetest, nagu DVD (vajalik väline optikaseade), USB mälukandjad, ning kaasaegsed nutitelefonid milllel HDMI väljund või kaasaskantavad videoseadmed (vajalikud lisakaalid või adapterid). Samuti saad sa külge ühendada oma iPod´i või iPhone´i et nautida sellelt videosid suurel kõrglahutuslikul 9-tollisel ekraanil. Sõidu turvalisuse tagamseks kuvatakse videopilt vaid rakendunud käsipiduri korral.

Töötab rakendusega "Apple CarPlay"
Innovatiivne X902D-DU koos Apple CarPlay toetusega toob sinuni võimaluse targalt ära kasutada oma iPhone olles teel. Apple CarPlay toob iPhone´i kasutajatele hämmastava ja intuitiivse viisi teha kõnesid, kasutada Navikaarte, kuulata muusikat ning ligipääsu sõnumitele vaid ühe puudutuse või sõnaga. Lisaks saad nautida teel olles Spotify ning internetiraadio teenuseid. Lihtsalt ühenda enda CarPlay toega iPhone juhtmega Alpine USB pessa ning oledki valmis seda kasutama.

Töötab rakendusega "Android Auto"
Android Auto on loodud just turvalisusele tuginedes. Lihtsa ning intuitiivse kasutajaliidesega, integreeritud roolinuppude toega ning võimsa hääljuhtimismootoriga häirib see juhti võimalikult vähe et saaks keskenduda sõidule ja teeoludele. Android Auto toob sinuni automaatselt vajaliku informatsiooni ning organiseerib kogu teabekuva ekraanile vajalikkuse järjekorras. Apple CarPlay ning Android Auto kasutavad Alpine seadme navigatsiooniantenni suurema täpsuse saavutamiseks.

Sisseehitatud Bluetooth® Tehnoloogia
Sisseehitatud Bluetooth® moodul ühendab telefoni juhtmevabalt ning võimaldab teha "hands-free" kõnesid. Väga intuitiivne kasutajaliides võimaldab väga lihtsalt muuta kõlari- ja mikrofonitugevusi. Sellel on ka kiirvaliku funktsioon enamkasutatavatele numbritele. Bluetooth võimaldab ka muusikastriimingut otse telefonist: muusikat ning internetiraadiot saab kuulata läbi Alpine seadme.

DAB/DAB+ Digitaalne Raadio
Sisseehitatud DAB/DAB+/DMB tuuner kasutab kõige kaasaegsemat digitaalset raadiovastuvõtutehnoloogiat et tuua sinuni kadude- ja müravaba kvaliteet. DAB+ pakub tavalise FM raadio ees palju eeliseid: äärmiselt lai raadiojaamade valik ning peale esimest skaneerimist võid lemmikjaama valida tähestikulisest nime või kategooria nimekirjast.

Arutelu

Toote kohta pole veel ühtegi küsimust esitatud

Tootjapoolne info