Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Auto multimeediakeskus 6,5'' Alpine
 • Auto multimeediakeskus 6,5'' Alpine
 • Auto multimeediakeskus 6,5'' Alpine
 • Auto multimeediakeskus 6,5'' Alpine
 • Auto multimeediakeskus 6,5'' Alpine

Auto multimeediakeskus 6,5'' Alpine

Tootekood: ALP-ILXW650BT Tootja: Alpine

Toode on saadaval vaid e‑poes

Alpine iLX-W650BT Digitaalsel Meediavastuvõtjal on 7-tolline kõrglahutusega puutetundlik ekraan, mis töötab laitmatult nutitelefoniga ning sellel on Apple CarPlay ning Android Auto tugi. See on loodud just nutitelefonide kasutajatele et saaksid nautida muretult telefoni kasutamist. Sellel on kiirlaadimise funktsioon, mis võimaldab samaaegselt kuulata Bluetooth striimingu kaudu muusikat.

Seadmel on äärmiselt väike sügavus, vaid 6 cm, mis võimaldab hõlpsa paigalduse ka autodesse, millel puudub täismõõdus 2DIN konsool.

Loe edasi

449.99 €

Kuumakse alates 15 €

15 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 3 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 4 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 7 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 9 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  2-4 tp
 • Tarne pakiautomaati
  2-4 tp
 • Kauplusest kätte
  3-5 tp

Naudi Juhtmevaba telefoniühendust
Hoiad sa telefonis palju oma lemmikmuusikat või striimid seda üle Spotify, Amazon Music või mõne teise äppi kaudu? Kasutad tihti navigeerimiseks Google Mapsi, Waze´i või mõnda muud head navi äppi? Alpine iLX-W650BT on just see seade mis võimaldab sul mugavalt kasutada oma telefonist kõiki lemmikrakendusi.

Lihtsab libistamiskäsud
iLX-W560BT võimaldab kasutada mitmepuutelist juhtimist oma 7” ekraanil. 2-sõrme liigutuskäsud üles-alla, vasakule-paremale lubavad muuta helitugevust või kerida/ vahetada lugusid. Samuti on toetatud suurendusfunktsioon mis võimaldab paremini navigeerida Apple CarPlay või Android Auto navigatsioonirakenduses.

Lihtne navigeerimine
Saad kasutada oma nutitelefoni kaudu Apple CarPlay või Android Auto navigatsioonirakendusi. Aadressi juhiseid saad ka häälkäsklusena vajutades “voice” nuppu seadmel või nutitelefonis. Võimalus on lisada ka esi- ning tagakaamerad.

Apple CarPlay
iLX-W650BT toimetab ilusti ka läbi CarPlay rakenduse ning võimaldab iPhone kasutajal teha ja vastata kõnedele, ligipääsu sõnumitele, mängida muusikat ning ning saada navigatsiooni juhiseid. Apple CarPlay ligipääs toimub kas puutetundlike ekraani vahendusel või "mic" nupu abil, mis aktiveerib Siri hääljuhtimise ning on ühilduv iPhone 5 või uuematega (iPhone peab olema ühendatud üle Apple lightning kaabli).

Android Auto
iLX-W650BT ühildub ka Android Auto rakendusega ning töötab ka üle Google Assistant´i (vajalik samaaegselt nii USB kaabli kui ka Bluetooth® ühendus; vajalik on Android™ telefon millel tarkvara 5.0 [Lollipop] või uuem ning rakendus Android Auto). Google Assistant käivitamiseks, tuleb öelda "OK Google" või vajutada "mic" nuppu. Google Assistant võimaldab kasutajal mängida lemmikmuusikat, saada navigatsioonijuhiseid, hoida ühendust koduseadmetega "smart home devices" ning vastata tekstisõnumitele – "käed vabalt".

iLX-W650BT ning KTA-450
Selline võimendisüsteem koosneb seadmetest iLX-W650BT millel Apple CarPlay™ / Android Auto™ ning lisaks KTA-450 võimendi et saavutada võimsaim turulolev 2-DIN juhtseade.

Kiirlaadimine
Ühenda oma nutitelefon üle USB ning lae seda kiirlaadimisfunktsiooniga. See võimaldab telefoni laadida kordades kiiremini ning autost väljudes ei pea sa muretsema telefoni tühjenemise pärast. NB! See funktsioon nõuab telefoni kiirlaadimistuge!

Kitsa sügavusega korpus
iLX-W650BT korpus on vaid 6cm sügav, võimaldades seda paigaldada ka sõidukites millel puudub 2DIN mõõdus ning täissügavuses raadio. Seetõttu on seadmele lihtne külge paigaldada ka võimendipakk KTA-450.

Hämmastav heliseadistus
See Digitaalne meediajaam sisaldab endas palju hämmastavaid helifunktsioone, näiteks 9-ribaline parameetriline Ekvalaiser, 6-kanaline digitaalne aegkorrektsioon , digitaalne Crossover, Alpine digitaalne heliavardus pakitud meedifailidele, “MediaXpander” ning palju muudki.

Sisseehitatud Bluetooth
Sisseehitatud Bluetooth moodule võimaldab juhtida nutitelefoni sõidu ajal, käsi roolilt tõstmata. Võimalik on striimida muusikat üle Bluetoothi ning nautida seda läbi ilX-W650BT ja autokõlarite.

Loo endale kõige võimsam turul olev 2-DIN peaseade
KTA-450 komplekti kuuluvad kinnitusraamid ning kruvid mis võimaldavadselle kinnitada iLX-W650BT tagaküljele ning see tõstab oluliselt seadme väljundvõimsust.

Kuni 5x võimsuse tõus
Aita tõsta iLX-W650BT seadme võimsust 5X koos 4-kanalise võimsuspakiga KTA-450, mis võimaldab 4 x 50W RMS väljundvõimsust. Tänu Alpine erakordsele DPP tehnoloogiale (Dynamic Peak Power), võib selle tippvõimsus kanali kohta tõusta lühiajaliselt ka kuni 100W.

Kompaktne kinnitus
Liites kokku meediajaama iLX-W650BT ning KTA-450 võimendi on selle sügavus kokku siiski vaid 12,7 cm, ning seega sobitub tavalisse 2DIN mõõtu raadioavasse. kaasasolevad kinnitused ning ühenduskaablid muudavad paigalduse kiireks ning lihtsaks. Suurenda seadme väljundvõimsust kiirelt ja mugavalt ilma suurte võimendite lisamiseta.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud