Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli
Autokõlarid Alpine
 • Autokõlarid Alpine
 • Autokõlarid Alpine
 • Autokõlarid Alpine
 • Autokõlarid Alpine

Autokõlarid Alpine

Tootekood: ALP-RS65C.2 Tootja: Alpine

Toode on saadaval vaid e‑poes

Kui sulle meeldib kuulata muusikat valjult ning soovid, et ka teised kuuleksid, siis R-Seeria kõlarid aitavad sul just seda saavutada. Saad nautida helipildi keskpunktis olekut kõlaritega mis mängivad valjult ning puhtalt, ilma igasuguse moonutuseta. R-Seeria kõlarid on seadistatud just rõhutama madalaid ning kõrgeid sagedusi, tuues esile suure võimsuse säilitades naturaalset ehedat aktiivset heli. Need on ideaalselt sobivad R-Seeria bassivaljukatega ning võimenditega.

Loe edasi

199.99 €

Kuumakse alates 7 €

7 kuus
 • Lisagarantii (2 aastat) 1 € kuus
 • Kahjukaitse (1 aasta) 2 € kuus
 • Kahjukaitse (2 aastat) 4 € kuus
 • Topeltkaitse (2+2 aastat) 5 € kuus

Tarne võimalused

Sobilik tarneviis vali ostukorvis

 • Transport tuppa
  3 - 5 tp
 • Tarne pakiautomaati
  3 - 5 tp
 • Kauplusest kätte
  3 - 5 tp

Alpine R-Seeria komponendid
R-Seeriat iseloomustab loosung “Kõige Valjem Oma Perekonnas”. Need tooted on disainitud just äärmiselt valjuks mängimiseks, tuues Sinuni äärmusliku kuulamiskogemuse, ning on tuntud ka usaldusväärse esitlusvõime ning kõrge helikvaliteedi poolest. Kõik R-Seeria komponendid on arendatud üksteisega täiuslikult sobituma.

HAMR Surround
High Amplitude Multi-Roll (HAMR) surround võimaldab makimaalse lineaarse koonuse käigu heirõhu puhul (SPL), säilitades samaaegselt ka täieliku digfragma kontrolli igas amplituudikõvera lõikes ka väga valju heli puhul.

Ümber-disainitud paremaks Jõudluseks
Suurem võimsus: 2. generatsiooni R-Seeria kõlarites on palju täiustusi võrreldes 1. põlvkonnaga, nagu näiteks suurem mähise diameeter 30 > 35mm, ning samuti on suurem ka Neodymium magnet ise . Selle tulemusel on kogu mootori struktuur vastupidavam ning bassivõimsus samuti suurem.

CFRP Koonus
CFRP (Carbon Fiber Reinforced Polymer) ehk tugevdatud klaasfiiber-polümeer on äärmiselt kerge kuid samas äärmiselt tugev materjal. Tavalisel, poelettidelt võetud kõlaril on oma kujust tingituna koonuse ääred tavaliselt tunduvalt nõrgemad kui keskosa. Kuna aga CFRP materjal on nn suunapõhine, siis on see pressimisprotsessi käigus suunatud just nii, et ka ääreosa materjal oleks sama tugev. Tulemuseks on koonus mis on igas punktis sama jäik võimaldades esitada puhast ning võimast heli.

Hi-Res Tweeterid e. Kõrgsageduskõlarid
2. generatsiooni R-Seeria tweeteril on Hi-Res Audio omadused ning sagedusesitlus kuni 40kHz. Ka tweeteri koonused on CFRP matejalist, võimaldades esitama äärmiselt kõrgeid sagedusi üle 40kHz, säilitades sealjuures üldine helitooni "pehmus" ning tasakaal.

Esiletõusev puhtus
Uued mähised on valmistatud Alumiiniumist, kui tavalised/eelmised on vasest. Samuti on 2. generatsioonil R-seerial suurenenud mähise diameeter 30mm > 35mm, suurendades seeläbi bassivõimsust ning säilitades äärmiselt puhta heli.

Liigutatav pesa aitab paremini suunata heli
Alpine on välja töötanud koonusele liigutatava pesa, et veelgi parandada heli kvaliteeti. Paigaldatuna kõlari keskele kupli ümber, et hoida ära diafragmat läbivate helilainete moondumist, fokuseerib liigutatav pesa heli puhtama tulemuse saamiseks.

Komplektis kaitsevõre
Lisasime komplekti ka maitseka välimusega kõlari kaitsevõre, mis eriti kasulik just avatud paigalduse puhul.

Komplektis sobitusrõngad
Et avardada nende kõlarite paigaldust veelgi laiemale autode mudelivalikule, lisasime komplekti palju erinevaid kõlari vaherõngaid, nende hulgas ka 6 x 8” adapter.

Lihtsalt paigaldatav sagedusjagur
Väline sagedusjagur in väga väike ning selle paigaldamine äärmiselt lihtne. Avamiseks lihtsalt libista selle kaant ning pääsed ligi tweeteri valjuse reguleerimise sildadele (+3dB / 0dB / -3dB). See tagab täiuslike tasakaalu kõrgete ja madalate helisageduste suhtes.

Pööratav Tweeter
Nii komponent- kui koaksiaalmudelid on varustatud pöörd rõngastveeteriga teljenihkega reaktsiooni parandamiseks mitte ideaalsetes paigalduskohtades. Neid on võimalik parima heli esituse saavutamiseks käsitsi optimaalse kuulamiskoha poole suunata.

Kommentaarid

Toote kohta pole veel ühtegi kommentaari jäetud