Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

teisipäev, 5. september 2017

Candy nutikas ahi suhtleb eesti keeles ja õpetab kasutajaid küpsetama (IFA 2017)

Candylt lisaks ka tark pesumasin ja supersäästlikud tolmuimejad

 
 
Ka kodumasinate turgu on järjest enam vallutamas tehisintellekt, nutisedamed ja targa kodu lahendused. Euroopa üks suurimaid kodumasinatootjaid Candy Group on tulevikuteholoogiate meie kodudesse toomisel esimeste  hulgas.
 
Candy tutvustas IFA 2017 elektroonikamessil ahju, millel on klassikalise akna asemel suur puutetundlik ekraan. Akna asendamine ekraaniga ei tähenda aga, et küpsetusprotsessi kulgemine jääb jälgimata. Ahju on paigutatud kuumuskindel HD-kaamera, mis näitab ajus toimuvat selgelt ukseekraanil ja suudab edastada pilti ahjus toimuvast üle koduse WiFi-võrgu ka tahvelarvutisse või nutitelefoni.
Internetiga ühendatud ahi näitab ekraanil kategooriate kaupa erinevate toitude retsepte ning  jagab infot nende koostisosade ja valmistamise kohta. Valitud retsepti järgi seab ahi temperatuuri ja valmistamisaja automaatselt, ning muudab temperatuuri vastavalt retseptile õigel ajal automaatselt. Kui küpsetusprotsessi jälgimine või retseptilugemine ei ole vajalik, saab suurel ekraanil surfata veebis, vaadata integreeritud äppidest Youtube videoid või Instagrami pilte ning soovi korral isegi kuulata Spotifyst muusikat.
Ahju teeb meie jaoks veelgi põnevamaks fakt, et Candy on näinud vaeva ja lisanud ahjule eesti keele toe. Nii on kõik ahju funktsioonid, enam kui 70 erineva küpsetusprogrammi ja retseptid lihtsalt ja arusaadavalt meie emakeeles käepärast.
 
 


Ulmeline ahi ei olnud aga ainus Candy poolt tutvustatud nutikas ja võrguühendusega kodumasin.
Candy Bianca on tänapäevane, põneva disainiga ja neljas värvitoonis pakutav pesumasin, mille intelligentset programmivalikut saab juhtida nutitelefonist. Candy äpis saad tihti kasutatavatest pesuprogrammidest koos lisavõimalustega koostada lemmkivalikud, mida saad käivitada ühe nupuvajutusega. Loomulikult saab pesutsükli käiku äpis jälgida ja vajadusel programmi peatada või katkestada. Äpp võimaldab pesumasinat juhtida ka häälkäsklustega. Tulevikus lisatakse ka Google Assistanti tugi, nii on kasutajal hea võimalus häälkäsklusi anda ruumi teisest otsast või halva tuju korral lihtsalt pesumasina peale karjuda. 


Nutikus ja võrguühendus ei ole aga ainus innovatsioon mida Candy sel aastal IFA-l tutvustas. 
Klassikaliste kodumasinate valdkonda kuuluvad uuendused on näiteks maailma esimene kitsas, vaid 46 CM sügav soojuspumbaga pesukuivati, mis sobib ideaalselt kitsa pesumasina peale väiksematesse ruumidesse ja mitmes riigis lausa tolmuimeja sünonüümiks kujunenud Hooveri kaubamärgi all pakutavate tolmuimejate uued mudelid, millel on Euroopas esimestena  ülimalt säästlik A+ klassi energiatarve.