Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

teisipäev, 5. september 2017

Beko uued köögiseadmed säilitavad toitu paremini ja valmistavad mugavamalt (IFA 2017)


 
IFA on konkurentsitult Euroopa suurim tehnikasündmus, seda nii messi pindala, külastajate kui esindatud brändide arvu poolest. Viimastel aastatel on messi varasemast palju suuremaks paisutanud just aastakümneid IFA-l näidatud elektroonikaseadmetele lisandunud kodumasinad. Esindatud on kõik tuntumad kodumasinatootjad, ja nende toodang võtab enda alla kogu messi alast peaaegu poole.
 
Ühena Euroopa suurimatest kodumasinabrändidest oli väga suurejooneliselt esindatud ka Beko, tutvustades suurt hulka uusi kodumasinaid kuivatitest tolmuimejateni. Kõige põnevad uuendused olid Bekol aga külmikute ja ahjude vallas.
 
Beko suurema, 80-sentimeetrise laiusega külmik on omas klassis maailma suurima mahuga. Lausa 720-liitsise üldmahuga külmikusse paigutad vabalt ka suurema pere pikema aja toiduvaru. Nii saad osta suurema koguse toiduaineid korraga ja säästa raha.
 
Beko uute külmikute ustel on uus spetsiaalne suletav ürdisahtel. Nüüd on ürtidel oma kindel koht, kus õrnad peterselli, tilli või basiilikuvarud ja teised maitseaimed püsivad palju kauem värskena ja on välistatud nende muljumine, mida juhtub tihti maitsetaimi koos suurte köögiviljadega ühes sahtlis hoides. Ustel olevad riiulid on ka nutikalt liigutatavad ilma riiuleid eemaldamata. Nii saad muuta sahtli kõrgust ilma toiduaineid riiulist välja võtmata. 
Uuel Everfresh+ 0-kraadise temperatuuriga sahtlil on nüüd 3 valitavat niiskusastet. Kui varem oli sahtlil võimalik valida optimaalne niiskusaste piimatoodete või liha jaoks, siis nüüd saad seadistada parima niiskuse eraldi piimatoodete, liha, või kala säilitamiseks.

FeshGuard kasutab spetsiaalse kattega filtreid ja lõhnamolekule neutraliseerivaid UV LED-lampe, vähendades nii aja jooksul külmikus tekkida võiva halva lõhna tõenäosust kuni 90%, säilitades ka aastate pärast külmikus värskuse nagu vahetult peale külmiku ostu.

Active Fresh sinine valgustus tagab puu- ja köögiviljades loomuliku fotosünteesi jätkumise. Nii säilivad maitseomadused, toiteväärtus ja C-vitamiini sisaldus palju kauem.
 
 
Lisaks külmikutele tutvustas Beko IFA-l ka mitmeid teisi kodumaisnaid. Kõige põnevaks neist oli kindlasti integreeritud  mikrolaineahjuga täissuuruses ahi.

Kombiahjud, kus on ühendatud tavaline ahi, konvektsioon ja mikrolained ei ole midagi uut, kuid seni on kõik sellised ahjud olnud standardsest väiksema suurusega, kuhu korralik kalkun või isegi suurem seapraad hästi ei mahtunud. Beko uus ahi ühendab endas aga traditsioonilise, suure mahuga ahju ja täisfunktsionaalse mikrolaineahju. Mikrolaineid saab kasutada kas eraldi või koos teiste ahju funktsioonidega.

Ahju suurelt TFT-ekraanilt saab  mugavalt valida ühe nupuvajutusega käivaitavad retseptipõhised automaatprogrammid. Loomulikult on Beko uus ahi sarnaselt konkurentidele juhitav ka nutitelefonilt või tahvelarvutist.