Klienditeenindus 651 2222

Ostukorv

Ostukorvis pole tooteid
Telefon (E-P 9-21):   651 2222
Kohustuslik väli

pühapäev, 3. september 2017

Ambilightiga OLED-teler loob uskumatu elamuse (IFA 2017)

Parim ekraan ja Philipsi uus P5 pilditöötus hoiavad toovad seninägematu kvaliteedi.


Pikki aastakümneid on just Philipsi telereid peetud parima pildikvaliteedi etaloniks. Legendaarne Matchline sari ja kordumatud elamust parandavad lisad, nagu Ambilight, on pikalt teinud Philipsi telerid erilisteks ja miljonite Eurooplaste kindlaks valikuks. Nüüd tõestab Philips uute mudelitega, et on oma kompromissitu pildikvaliteediga endiselt telerimaailmas teed näitamas.

Järjest kasvav arvutusvõimsus on teinud võimalikuks kiibitootjatel Nagu Marvell või NXP pakkuda arvestatava pildikvaliteediga odavaid ja kiirelt kasutusele võetavaid kõik-ühes lahendusi, mida Aasia ja Lõuna-Euroopa teleritootjad ka aktiivselt kasutavad. Uute ja väga head kvaliteeti võimaldavate ekraanitehnoloogiate, nagu OLED ja Qunatum Dot nanokristallid, saabudes mõistsid Philipsi insenerid, et nendest murrangulistest uuendustest  maksimaalse võtmiseks on tarvis uuendada ka pilditöötlust. Oli selge, et suurte kiibitootjate universaalsed lahendused ei ole siin piisavalt head. Nii töötaski Philipsi arendusmeeskond Hollandis aastakümnete pikkusele kogemusele toetudes välja uue, 50% võimekama P5 pildiprotsessori.
 
Nimi P5 viitab viiele olulisele kvaliteetse pildi  omadusele:
• Täiuslik teravus
• Täiuslikud värvid
• Täiuslik kontrast
• Täiuslik liikumine
• Täiuslik signaaliallikas
 

Kui neli esimest omadust on suhteliselt lihtsalt saavutatavad, siis viimane, allika kvaliteedi parandamine, on päris keeruline, aga järjest olulisem. Järjest enam vaadatakse teleritega üle mobiilse interneti erinevate voogedastusteenuste sisu, mille kvaliteet kõigub ja võib kehva võrguühenduse korral olla üsna halb. Just seepärast pööras Philips P5 protsessori juures allika kvaliteedi parandamisele erilist tähelepanu.
 
Uus P5 protsessor oli seni kasutusel hiljuti EISA auhinnaga tunnustatud 65PUS9002 OLED-teleris. Nüüd laiendab Philips P5 pilditöötlusega mudelite valikut. Uus protsessor on nüüd kasutusel IFA-l tutvustatud kolmanda põlvkonna OLED mudelis, aga ka Philipsi esimeses kontrasti parandavate Quantum Dot nanokristallidega 8000-seeria LCD-teleris ja uues kõrgema keskklassi nutitelerite seerias 7502.
 

 
Kuigi OLED mudelid on muutunud tippklassi telerite puhul juba tavaliseks ja enamus tuntud teleritootjatest neid pakuvad, on Philipsi uus 65POS9603 mudel tänu veel õhemale disainile, kitsamale raamile ja loomulikult eriti just Ambilightile täiesti eriline. OLED-i lõputu kontrasti, sügava musta ja Ambilighti värvidemängu koosmõjus loodud elamus on midagi täiesti fantastilist, mida ei ole võimalik sõnades kirjeldada, vaid peaks kindlasti oma silmaga kogema.
 
Meeldiv ja lootustandev on näha et kasvava konkurentsi ja lihtsate valmislahenduste ajastul, ei ole Philips nõus tegema kvaliteedis kompromisse ja on jätkuvalt legendaarsele pärandile vääriliselt viimas telerite pildikvaliteeti uuele tasemele.