Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Electroluxiga pakub nõudepesu rõõmuLõbusa ja maitsva õhtusöögi lõpus ei ole midagi meeldivamat teadmisest, et ahi on ennast ise ära pesnud, pliidiplaat särab puhtusest ja köögis ootav nõudepesumasin saab kergesti hakkama ka kõige jäärapäisemate plekkidega.

 Tehnoloogiat, mis ise nõud laualt masinasse paneks, veel olemas ei ole, kõige muuga saab aga Electroluxi uute funktsioonidega masin kenasti hakkama. Uutele nõudepesumasinatele on lisatud funktsioone, mis lihtsalt ei kiirenda ega paranda nõude pesemist, vaid ka säästavad nõusid ja tagavad nende pikaaegse vastupidavuse.

 Kuidas endale nõudepesumasinat valida?

 Enamasti ostetakse nõudepesumasin elus vaid mõnel korral. Selleks et saaks teha parima ja endale õige valiku, tuleb mõelda läbi mõned detailid ja nende järgi oma lõplik valik teha. Alustada tuleks masina energiatõhususest, sest kõrgema klassi seadmed tarbivad väga vähe elektrienergiat, mis on hea rahakotile. Edasi tuleb arvesse võtta masina mürataset, see on oluline, kui köök on näiteks elutoaga ühendatud. Järgmiseks tuleks vaatluse alla võtta disain, ergonoomika ja suurus. Saadaval on nii eraldiseisvad kui ka integreeritavad nõudepesumasinad, milledel kõigil on omad erisused: näiteks kui käepärane on juhtpaneel, kui mugav on masina avamine ja nõude sellesse tõstmine ning korrastamine. Edasi tulevad mängu programmid ja funktsioonid – mõned Electroluxi mudelid pakuvad ka näiteks peorežiimi, mis võimaldab nõusid vaid 30 minutiga kiirpesta. Miks mitte? Edasi on oluline masina mahutavus ja ka see, kui lihtne on kodust nõudepesumasinat puhastada.

 Auhinnavääriline tootedisain

 Electroluxi uus ComfortLift on esimene nõudepesumasin maailmas, mis võimaldab kõige alumist nõudekorvi enda jaoks mugavale kõrgusele tõsta. See tähendab, et nõudepesumasina täitmiseks ja tühjendamiseks ei pea enam liigselt kummarduma. Lisaks umbes poolele tosinale uuele ja unikaalsele funktsioonile on Electroluxi nõudepesumasinale võimalik lisavarustusena juurde osta auhindu võitnud GlassBasketi korv, kuhu saab paigutada kuni kaheksa pesukorra kõige õrnemat klaasi ning olla kindel, et pärast pesu on klaasid terved ja säravad. Nii saab lõpu ka veiniklaaside käsitsi pesemine. Electroluxi nõudepesumasinaga saate nautida jälgedeta ja täiuslikult kuivanud nõusid ja seda tunduvalt väiksema elektrikuluga. Muuseas, Electroluxi pesumasin on autasustatud ka Red Doti auhinnaga kategoorias „Parimatest parim”. Miks siis mitte valida ka oma kööki parimatest parim?

Electroluxi uued mugavused

• Uus AirDry-tehnoloogia teeb nõudepesumasina ukse pesutsükli lõpus automaatselt lahti, et nõusid loomulikul ja säästval viisil kuivatada.
• TimeBeam® kuvab nõudepesumasina tsükli hetkeseisu ja allesjäänud pesuaja elegantselt põrandale.
• ComfortRailsi erilised amortisaatorid võimaldavad nõudepesumasina korvidel tagasi oma kohale libiseda. Õrnad ja vaiksed – ka teie nõude vastu.
• Satelliit-pihustikonsool tagab põhjaliku pesu ja loputuse. Pesemata ei jää ka kõige raskemini ligipääsetavad sopid.
  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused