Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Pliidiplaadid igaks elujuhtumiks

Köögis ideaalsete tulemuste saavutamine on otseselt seotud sellega, kui hästi kokk oma pliiti või ahju tunneb, kui head on tööks valitud potid ja pannid ning kui kiirelt ja mugavalt suudab kööki ostetud tehnika reageerida koka soovidele. Electroluxi pliidid ongi loodud olema koka käepikendused köögis.

Olgugi et Electrolux lubab vastavalt koka soovile kombineerida kodukööki nii elektri- kui ka gaasipliidid, siis esimene valik peaks siiski langema induktsioonpliidiplaadile. Miks? Esiteks kuumutab Electroluxi induktsioonpliidiplaat INFINITE üles vaid poti ja selles oleva toidu, pliidiplaat ise ei kuumene. See hoiab kokku energiat ja säästab ka nõusid.

Ühe pliidiga kõik toidud valmis

Teiseks on INFINITE pliidiplaadil võimalik koos FlexiBridge’i tehnoloogiaga küpsetuspinda suurendada täpselt nii laialt, nagu hetkel vaja on: pliidi neli küpsetusala saab enda soovi järgi kokku kombineerida. Nii võib kasutada ühte pliidiplaadi nurka väikeses potis vee keetmiseks või supi soojendamiseks, samas võib ühendada pliidi kolm või neli plaadiosa üheks tervikuks ja kasutada seda suurema grillpanni kuumutamiseks.
INFINITE'i isereguleeruvad küpsetusalad kohanevad keedunõude suurusega kohe, kui need on pliidile asetatud. Pliidiplaat tunneb ise ära poti kuju ja suuruse ning aktiveerub vaid see osa pliidist, millel sööki valmistatakse. Nii saab olla kindel, et toidu valmistamisel soojendatakse üles panni või poti kogu pind.
Olgugi et professionaalsed kokad eelistavad veel praegugi gaasipliite, kuna nendega on võimalik äärmiselt täpselt temperatuuri muuta ja tänu sellele pannil toimuvat paremini valitseda. Kaasaegsed induktsioonpliidid ületavad aga oma täpsuselt, kiiruselt ja mugavuselt kõiki teisi valikuid turul. Vähem oluline ei ole ka asjaolu, et Electroluxi pliidiplaadid on oma välimuselt stiilsed ja kaunid, sulandudes ideaalselt absoluutselt igasse keskkonda. Elegantne ja moodne disain muudavad need pliidid iga köögi silmapaistvaks osaks.

Intuitiivne mugavus

Tänapäeva maailm liigub aina enam asjade interneti suunas, uuest trendist ei jää maha ka Electrolux. Intuitiivse mugavuse loomiseks on Electrolux lisanud oma uutele pliidiplaatidele Hob2Hood-funktsiooni. See tähendab, et pliidiplaat on juhtmevabalt ühendatud köögis oleva õhupuhastiga, mis alustab tööd samal ajal pliidiga, reguleerides imemistugevust vastavalt pliidi tööle.
Vähem tähtis ei ole ka pliidiplaadi PowerBoost-funktsioon, mis annab võimaluse temperatuuri järsult ja kohe tõsta, see sobib toidu kiireks soojendamiseks, vee keetmiseks või panni kiiresti õigele temperatuurile saamiseks. Ning kuna induktsiooni puhul pliidiplaat ise ei kuumene, siis ei ole ka ohtu, et sellel midagi kõrbeks, pliidiplaadi puhastamine on lihtne ja kiire.
Electroluxi innovaatilised induktsioonpliidiplaadid võimaldavad köögis tegutseda just nii, nagu teil kõige mugavam on. Hõlpsasti reguleeritavad režiimid tagavad kiired temperatuurivahetused, et saaksite kõiki toite kiirelt ja viivitusteta valmistada.
Electroluxi ahjud, pliidid ja nõudepesumasinad on loodud ainult ühel eesmärgil: kokka köögis aidata, olles talle vaikseks, kuid targaks abiliseks!
  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused