Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Mobiilne ja mugav linnasõiduk - elektritõukeratas


 

Kui soojal kevadhommikul end tööle sättides läheb meel mõruks, sest sihtkohta jõudmiseks tuleb linnaliiklusest läbi rammida, siis on viimane aeg soetada mugav ja kiire tõukeratas, millega muretult ja stiilselt läbi linna tuhiseda.

Sealjuures ei pea sportlase kombel roppu tööd tegema ega end higiseks ajama, sest tänapäeva moodsatel tõuksidel on peal elektrimootor, mis teeb kogu töö sinu eest ära. 

Tõukeratas on nii lastele kui ka täiskasvanutele linnas liikumiseks suurepärane sõiduriist. Tõukeratta suurim eelis jalgratta ees on kompaktsus. Nimelt käib mõõtudelt väiksem sõiduriist ühe liigutusega kokku. Võtad selle kätte, astud ühistransporti, poodi, lifti või kontorisse.
Ometi tuleb elektrimootoriga geniaalset leiutist targalt valida. On oluline vahe, kas kasutaja on õbluke nooruk, kes vurab sellega paari kilomeetri kaugusele kooli, või tugevama kondiga täiskasvanu, kes peab tööle jõudmiseks läbima pikemaid vahemaid keerulisemates liiklusoludes. Sõltumata kasutajast ja tõukeratta mudelist on esmatähtis teadvustada, et tegemist pole mänguasja, vaid üsna nobedalt liikuva sõiduvahendiga. Ohutus on ülimalt oluline ja kiivri kandmine kohustuslik.

Leia sobivaim!

Mida odavam sõiduriist, seda aeglasem, väiksem ja lühemaid vahemaid läbiv see on. Samas on sageli just väiksemad mudelid mugavamad kaasas kanda ja nende laadimiseks kulub vähem aega.
Kallimatel mudelitel tulevad mängu juba arvestatav sõidukiirus (25 km/h), pikem läbisõiduvõime (35 km ja enamgi), suurem raam ning olulised detailid sõidumugavuse tekitamiseks.  Sujuvamat sõitu ebatasastel linnatänavatel tagavad õhkrehvid ja amortisaatorid, laiem seisulaud ning sõitjale sobivasse kõrgusesse timmitavad lenkstangid.
Samas võib kallimate mudelite miinuseks olla nende suurus ja raskus ning aku täituvuse pikem aeg. Teiselt poolt on suurematel akudel hea omadus end vabajooksul ise laadida ja nii lisaenergiat juurde tekitada.

Lihtne hooldus

Mis puutub aga elektri jõul töötavate tõukerataste ilmastikukindlusesse, siis päris paduvihma käes seismist ja tohutult suurtest porilompidest läbi kimamist elektrimootoriga rattad ei talu. Kui aga kasutushooaeg täies hoos, tuleks ratast korrapäraselt hooldada.
Ratastele on kaasa pandud võti ja seda mitte igaks juhuks, vaid mõistlik oleks iga paari kasutus­nädala tagant kõikvõimalikud poldid uuesti kinni keerata. Selline lihtne hooldus tagab sõiduriista pikema eluea ning aitab vältida ebameeldivat üllatust. Elektritõukerattast võib saada tõeliselt hea abiline. Aja kokkuhoid, hea tuju ja rõõm värskes õhus liikumisest on igal juhul tagatud. 

"Mõistlik ja mõnus!

Elektritõukeratta vastu tundsin huvi, sest südalinnas tööl käies on parkimine küllaltki kulukas ning ma otsisin võimalust selle pealt kokku hoida. Samuti pole vahemaa kodu ja töökoha vahel nii pikk, et seda ei võiks lihtsalt ja mugavalt tõukerattaga läbida. Eelmise suve ilmad lubasid Pelgulinnast Rotermanni kvartalisse tööl käimiseks elektritõuke­ratast päris palju kasutada. Selle eelis jalgratta ees on kompaktsus. Ma ei pea mõtlema, kuhu ja millega ma ratta kinnitan, et see ka hiljem alles oleks. Mulle meeldib, et saan sõiduriista kokku panna ja kuhu tahes kaasa võtta. Olen tõuksiga käinud nii poes kui ka söögikohtades ja kuskil pole see kellelegi ette jäänud. Tööle jõudes võtan tõuksi kontorisse kaasa ja panen laadima. Kui vaja, on see kohe jälle sõitmiseks valmis ning paarikümne kilomeetri raadiuses saab päeval sellega kenasti kõik asjad aetud."

Heiki Laja
 

 

 

 • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
 • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
 • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
 • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused

 • Marko

  29.04.2019 09:10

  Tõukerattad
  Tunnen huvi elektritõukerataste vastu.

 • m Kevin

  Spetsialist

  02.05.2019 11:04

  Tõukerattad
  Rõõm kuulda, et tunnete huvi just elektritõukerataste vastu! Saame Teile valikul abiks olla kui kirjutate meile läbi euronicsi kodulehe chati akna "vestle meiega" või helistades Euronicsi klienditeeninduse numbril +3726512222

 • Lia

  elektri tõukeratas
  Tähelepanu, kes soovivad endale osta elektrilist tõukeratas. Mina ostsin GDap Joyride, mis on ülihea ost ja õigustab ennast igati . Kõikidel tõukeratastel on eeldatavasti jalatugi, mis asetseb platvormist kus peale seisab mõned cm väljapoole. Mina suutsin hoogu andes enda jala selle jalatoe vastu nii puruks rebida ,et käisin õmblemas. Jalatugi suutis tekitada 5 cm pikkuse väga sügava haava. Soovituslikult pange jalatugi kõvasti ettepoole või võtke üldse ära. See on ka ainuke miinus mis selle ratta juures tekkis. Lõpetuseks oli ratat ost väga hea investeering ja soovitan osta, piirkiiruse hoidja on väga mugav kasutada ja teeb sõidu ülimugavaks. Vanemuise mäest ülesse sõitmine oli lausa käkitegu. Kui valikut ei oska teha, siis selle ratta võimsus ja muud mugavused on ennast igati õigustanud. GPad Joyride on parim.

Euronics soovitab