Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Proovi AEG või Electroluxi pesukuivatit 90 päeva!

Pesu peaks alati olema pehme ja meeldiv kanda – just sellepärast tuleks kasutada trummelkuivatit. Selle seadmega saad oma riided ja rätikud kiirelt kuivaks ja pehmeks. Nii hoiad kokku aega ja parimat tehnoloogiat kasutades võid julgelt kuivatada ka õrnu siid- ja villaseid esemeid. Hoolitse oma lemmikriiete eest paremini. Tee seda AEG või Electroluxi trummelkuivatiga.
 

Nüüd saad kvaliteetse trummelkuivati imeliste omadustega tutvuda eriti muretult - proovi AEG või Electroluxi pesukuivatit 90 päeva. Kui kuivati Sulle ei sobi, saad ostusumma tagasi!
 

Sinu riided säilitavad oma stiilse välimuse
Kasutades PerfectCare 800 trummelkuivati juurde kuuluvat DelicateCare-süsteemi, võid kindel olla, et teie riided säilitavad kaua oma uudse väljanägemise. Vastavalt riiete tüübile valitakse sobivaim temperatuur ning trumli liikumise viis. See tagab riiete parima võimaliku hoolduse ning Sa võid masinasse panna ka need riided, mida varem tuli kuivatada vaid pesunööril.

Lühem aeg, vähem kuumust,  rohkem hoolitsust
SensiCare-süsteemi abil hinnatakse pesu niiskustaset ja valitakse sellele vastav kuivatusaeg. See tähendab aja- ja energiasäästu, kuid siiski esmaklassilist hooldust.
GentleCare-süsteem kuivatab riideid ligi poole madalamal temperatuuril kui tavalised trummelkuivatid, hoides ära nende kokkupuute liigse kuumusega.
 
Kohandatud tsüklid ja hooldus
DelicateCare -süsteem kohandab seadme temperatuuri ja trumli liikumist, et tagada alati sobivaim hooldus. Riiete kvaliteet jääb püsima.
 
Iga pesukoguse täppiskuivatus
SmartSense-süsteem määrab pesu niiskustaseme iga kord eraldi. Sellega tagatakse pesu ühtlane kuivatamine ning kaitsmine liigse kuumuse eest.
 
rohkem hoolitsust
GentleCare-süsteem kuivatab riideid ligi poole madalamal temperatuuril kui tavalised trummelkuivatid, hoides ära nende kokkupuute liigse kuumusega.
 
Kuivata rohkem, ühtlaselt ja mugavalt
XL-voodiriiete ja XL-segapesuprogrammid suudavad tõhusalt kuivatada ka suuri pesukoguseid, seega pole vaja mitut tsüklit järjest kasutada. Aja ja energia kokkuhoid! Käepärane ja kohandatud lahendus iga päev.
 
 

Kampaaniatooted e-poes

 
Kampaania tingimused:
 
• Ajavahemikul 10.09.2018 kuni 31.12.2018 kampaanias osaleva AEG või Electrolux pesukuivati ostnud Euronicsi püsiklient võib selle ostu vormistamise päevast alates 90 kalendripäeva jooksul müügikohta tagastada ja saada kogu kuivati ostusumma tagasi.
• Kampaania kehtib vaid registreerunud Euronicsi püsiklientidele.
• Tagastamisele kuulub vaid toote ostuhind ning tootele juurde ostetud lisagarantii, kahjukaitse või topeltkaitse teenuse maksumus. Tagastamisele ei kuulu teiste teenuste, (nagu näiteks transpordi- ja paigaldusteenused) maksumus.
• Tagastatav kampaaniatoode peab olema töökorras ning ilma väliste kahjustusteta.
• Toote tagastamisel palume täita vabas vormis avalduse, kuhu palume märkida ostuarve numbri, ostu kuupäeva ning arveldusarve numbri ja arveldusarve omaniku nime, millele tagastatav ostusumma kanda.
• Tagastatud toote ostusumma kantakse avaldusele märgitud arveldusarvele 30 kalendripäeva jooksul avalduse vormistamise kuupäevast alates.
• Ostusummat ei tagastata sularahas või kinkekaartides.
• Kampaanias osalemisega annab Klient nõusoleku oma andmete töötlemiseks vastavalt Antista AS privaatsuspoliitika tingimustele, mis on leitavad siit: https://www.euronics.ee/privaatsuspoliitika.
 
  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

CAPTCHA
Sisesta kontrollkood

Salvesta

Kommentaar

Euronics soovitab