Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Miele nutikas robot on Sinu uus sõber!



Miele robottolmuimeja on ainus pereliige, kes koristab teiste järelt isetult ja sellest suurt numbrit tegemata. 

Me kõik soovime kergemat elu, kus saaksime rohkem keskenduda sellele mis on meie jaoks oluline ning vähem kõiksugu rutiinsetele kodutöödele. Õnneks me elame ajastul, kus üha vähem peame oma aega kulutama sellistele tüütutele tegevustele nagu nõude pesemine, riiete kuivatamine ning põrandatelt ja vaipadelt tolmu eemaldamine.

Kui lastel on algamas kauaoodatud suvevaheaeg, siis nende vanemate jaoks tuleb sageli hoopis tööd juurde. Küll tassivad lapsed õuest rohkem pori või liiva sisse, küll teevad seda koerad või kassid, kes samuti tihemini õues soovivad aega veeta. Lahenduseks pole kurjad sõnad - lahenduseks on võimas, esmaklassiline ja intelligentne Miele robottolmuimeja. Tõsi, nii mõnegi inimese jaoks saab sellest aegamööda pereliige, sest Miele paneb isegi mehed kulmu kergitama ning kodukoristusest huvituma. Kuidas nad saaks mitte, kui Miele Scout RX2 robottolmuimejal on 7 infrapuna sensorit, kolmemõõtmeline ruumituvastus tänu stereo-kaamera süsteemile, Gyro-sensorid, 4-osaline puhastussüsteem ja automaatne laadimine. 

  
Miele robottolmuimeja on juhitav puldist või mobiiliäpist. Kaamerate abil on võimalik kodus toimuvat jälgida ükskõik millal ja ükskõik millisest maailma nurgast. Nähtav on vaid otse-eetris toimuv (videot ei salvestata) ning seda üliturvaliselt, sest ülekanne toimub krüpteeritult ja vaid eelnevalt robotiga seotud seadmetega.

  
Miele Scout RX2 on vaid 8.5 cm kõrge ja seega mahub pea iga mööblieseme alla. Infrapuna andurite tõttu on ta võimeline orienteeruma pimedas ning suur andurite arv vähendab ka soovimatuid kokkupõrkeid. Miele on tark ning tunneb ära, kui jõuab vaibale, ning lisab siis võimsust, mistõttu pole vaja muretseda sellepärast, kas vaibad saavad korralikult puhtaks. Ka nurgad ei ole enam probleemiks, sest Scout RX2 omab spetsiaalseid nurgaharjasid, millega terve majapidamine laitmatult puhtaks saaks.


  

 • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
 • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
 • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
 • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused

 • Eeva

  17.06.2018 21:51

  Minu lemmik abiline.
  Sellist töökat ja tublit abilist oleks küll vaja. Poleks endal vaja koristada.

 • Angela

  17.06.2018 10:37

  Abimees
  Sellist abimeest oleks vaja majapidamises. Saaks tegeleda lastega. Mitte nende järel koristamisega. Plaanis soetada

 • Riho

  14.06.2018 16:00

  Wow
  Väga hea, et trobikond sensoreid ning muidugi kaamera millega kodu ja tegevused igaltpoolt jälgitavad e. nagu turvakaamera.. :) Kaks nurgaharja muidugi on super ja kindlasti on ka wow element sel enese automaatne laadimine ja samast kohast töö jätkamine

 • Piia

  14.06.2018 15:42

  Miele nutikas robot
  Meeldib kaamerate osa - saab nutika "lemmiklooma" abil silma peal hoida tegevustel. Muidugi mugav võimalus mobiiliga juhtida. Igatsen sellist abilist oma koju!

 • Ingrid

  14.06.2018 10:41

  Nutikas MIELE
  Eks ikka need toredad nurgaharjad, mis püüavad kinni nurkadesse peitu pugenud tolmurullid ja suudab seda jahti pidada isegi pimedas. Muidugi on ju ääretult põnev seda jahti jälgida kaamera vahendusel ja otsepildis ning veenduda Superman MIELE osavuses ja tarkuses nutikat hakkama saamist isegi tüütute vaipadega. Lihtsalt WOW!

 • Carmen

  14.06.2018 10:18

  Miele robot
  Meeldib toote innovaailisus, kaamerasüsteem on väga äge ja samuti roboti kõrgus on väga mõnus. Igati asjalik abiline igasse majapidamisse!

 • Jan

  14.06.2018 06:24

  WOW
  See kaamera värk on küll eriti lahe, saan vahepeal vaadata, kuid kodus kiisudel....

 • Eve

  13.06.2018 21:13

  Säästab minu selga
  Kõige hullem piin minu jaoks on tolmuimejaga töötamine. Kuna selg on väga haige ja kummardada ei saa ega tohi, siis selline robot säästaks mind valudest.

 • Lehti

  13.06.2018 15:32

  Asjalik abiline
  Wow on see, et tegemist on tôeliselt hea abilisega igapäevaelus. Vahva lisa on ka see, et seal on kaamera, mis vôimaldab elamist jälgida. Samuti heaks lisaks on vaiba äratundja ja vôimsuse lisaja. Väga, väga tahaks endale sellist abilist.

 • Ly

  13.06.2018 13:46

  Uus pereliige
  Selline uus pereliige oleks oodatud. Nurgad, alused, vaibad tolmu ja prahivabaks - nii tore oleks!

 • Romek

  13.06.2018 11:43

  Ilus loom
  Kuna viibin vähe kodus oleks selline masin asendamatu koduloom...on hea meelega toas ja toitub tolmust ;) Ideaalne !

 • sünne

  13.06.2018 11:31

  Miele
  Küll oleks tore selline abimees.Kui ikka õhtul tuppa jõuad oled aiatöödest väsinud jaei jaksa enam küll koristada. Kui aga keegi toas toimetaks ja neid puhtana hoiaks,siis oleks elu kui lill.Kasulikku aega jääks üle küllaga ja ei peaks laste ja lastelaste järgi enam harjaga tõmblema.

 • Renita

  13.06.2018 11:21

  Kaugeltjuhitavus, võimsus
  Minu jaoks parim "kõrvalomadus" on mobiiliäpiga juhtimine ning tegevuse jälgimise võimalus kaameraga. Kõige tähtam on muidugi võimekus ja nutikus, tänu millele saavad erinevad pinnad ja nurgad puhtaks!

 • Maris

  12.06.2018 07:23

  Pereliige
  Oleme perega nagu matkasellid. Argipäevad linnas, nädalavahetused alati ämma juures maal. Käin ülikoolis ja ämm peab linnas last hoidma ning kodutööde jaoks on aega vähem. Suures majapidamises aitaks robot kõik purud kokku korjata ja põrandad tolmuvabaks teha! Äkki hakkab laps ka roomama robotit nähes :)

 • Kaia

  11.06.2018 21:06

  Salasilm
  Elukoha vahetusega tuli kaasa suur aed ja küll oleks hea, kui selline abiline koristaks elamise selleks ajaks kui ise surmväsinuna õhtul tuppa jõuad!

 • Marju

  11.06.2018 16:01

  robottolmuimeja
  Juba nimi MIELE ütleb kõik. Paremat sellest pole!

 • sirje

  10.06.2018 22:39

  nutikas robot
  N'htud,poisi tuba kohe tolmust v'hemalt korras

 • sirje

  10.06.2018 22:33

  nutikas robot
  Käisin tütrel külas.Nägin seda tütrepoja toas,sel laisal lapsel oli vähemalt põrand puhas.Vanaemal võiks ka olla see massin.

 • Signe

  10.06.2018 11:19

  Täiesti sõnatu
  Olen täiesti sõnatu,kas selline abimees on tõesti olemas?!? Seakaamera ja toonekure kaamera kõrval saab minu uueks lemmikuks tolmuroboti kaamera jälgimine!

 • Lii Kask

  09.06.2018 22:46

  robot
  tõhus abimees,eriti vaipade puhastusel

 • Andreas

  09.06.2018 14:41

  Super abimees
  Nurgaharjased teevad üllatuslikult puhtaks kõik tavalisele robottolmuimejale kättesaamatud kohad. Lisaks on läbi äpi haldamine väga mugav.

 • Liivia Tammekänd

  09.06.2018 14:07

  Mugav ja asjalik
  Väga asjalik ja vajalik meie praeguse aja kiires elutempos ja teeb ka head tööd.

Euronics soovitab