Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Uudne kaks-ühes varstolmuimeja Hoover Freedom on hea abiline kiire elustiiliga inimesele


Varstolmuimejad ja kaks-ühes tolmuimejad on muutunud meie kodudes tavaliseks nähtuseks. Pöördumatult on möödas ajad, mil varstolmuimejad olid kehva võimsuse ja puhastusvõimega, tohutult kallid ning vaid mõne minuti kestva akuga. Tänapäeval on ka kõige tavalisemad varstolmuimejad kodus kasulikuks abiliseks.
 

Hoover Freedom ei ole aga tavaline varstolmuimeja

 
Freedom on eriline nii disaini, omaduste kui kasutusmugavuse poolest. Freedomi  uuel tasemel kasutusmugavuse saladuseks on uudne püstoli tüüpi käepide, mille külge saab mugavalt ühendada erinevaid otsakuid pehme mööbli, auto sisemuse või isegi kardinate puhastamiseks. Ühendades vaid kerge metallist pikendustoru, muutub Freedom täisväärtuslikuks tolmuimejaks, mille elektriliselt pöörlev hari saab edukalt hakkama ka keskmise paksusega vaipkatetelt lemmikloomakarvade eemaldamisega. Tolmuimejaga on kaasas  praootsak, mille abil saab mugavalt puhastada kitsamaid vahesid ja raskemini ligipääsetavaid kohti.

Hoover Freedomi varstolmuimeja kohta eriti võimas, 22-voldise pingega akult energiat ammutav mootor on loodud pidades silmas just seda, et varem on sellistel tolmuimejatel tihti probleemiks olnud aku nõrk võimsus ja lühike tööaeg. Freedomi võimas mootor ja sealjuures lausa kuni 25 minutit kestev aku tähendavad, et Freedomiga saad ühe laadimisega puhastada kõik ruumid. Hea imemisvõimega Freedom sobib enamasti ka ainsaks tolmuimejaks, mitte vaid mugavust lisavaks abivahendiks suure tolmuimeja kõrvale. Tsüklon-tehnoloogiaga tolmukamber kindlustab selle, et ka poolenisti täis tolmukoguriga kiirelt langev tolmu imemise võime jääks kindlalt vaid mälestuseks möödunud aegadest. Freedomi erilise lahendusega tolmukamber ei vähenda tolmuimeja efektiivsust ka siis kui see on pea viimase piirini tolmu ja ebemetega täitunud.
Tolmuimejate sünonüümiks kujunenud Hoover on loonud Freedomi just selle erilise tolmuimeja nimes peituvat silmas pidades: selleks et anda kasutajale rohkem vabadust - ja seda rohkem kui ühes tähenduses. Freedom tähendab vabadust valida, kas kasutad seda lisaabilisena või majapidamise ainsa tolmuimejana, vabadust mitmetest tülikatest raskesti ligipääsetavate kohtade käsitsi puhastamisest pääsemise näol ja loomulikult vabadust veeta kokkuhoitud väärtuslikku aega just nii nagu ise soovid - oma lemmiktegevuste või pere ja sõprade seltsis.
 
Anna  ka oma elus rohkem ruumi vabadusele  - tutvu Hoover Freedomiga Euronicsi kauplustes või e-poes!
 

 

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused

Euronics soovitab