d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

MyCafé esitleb: VÕIDA DeLonghi Dinamica täisautomaatne espressomasin!

Kas Sina sooviksid endale võita ülivinge DeLonghi Dinamica täisautomaatse espressomasina, mille väärtus on lausa 899,99€? Kui just Sinul on just selline seade veel täielikust õnnest puudu, siis sea oma sammud Lõunakeskuse Euronicsis asuvasse MyCafé kohvibaari. Iga joogi ostuga anname Sulle loosikupongi, mis tuleb ära täita ja panna loosikasti. Kampaania kestab 13.12.2017-31.01.2018. DeLonghi espressomasina võitja loosimine toimub 01.02.2018. Auhinnaks olevad espressomasinat saad imetleda siin või MyCafé kohvibaari letil. Head loosiõnne!

Nüüd on Lõunakeskuse Euronicsi kaupluses ostlemine veelgi mõnusam! Euronicsi kohviosakonnas asuv MyCafé kohvibaar pakub oma klientidele laia kuumade ja külmade kohvijookide valikut, lisaks kakaod, chaid, teed, frappésid ja smuutisid. Samuti saab Lõunakeskuse Euronicsi MyCafé kohvibaaris nautida hõrke pannkooke. Professionaalsed baristad valmistavad Teile imemaitsvaid jooke kõrgkvaliteetsetest ja värsketest toorainetest, seega maitseelamused on garanteeritud.

Avasime oma esimese MyCafé kohvibaari Lõunakeskuse Euronicsis 19.08.2017. Kohvibaar sai loodud eelkõige selleks, et meie klientidel oleks veelgi mõnusam kaupluses aega veeta. Kasutame kohvibaaris jookide ja pannkookide valmistamiseks Euronicsis müüdavaid kvaliteetseid seadmeid, et kliendid saaksid proovida, mida kõike on võimalik oma kodus lihtsalt ja mugavalt valmistada.

Kohvibaari menüüs on suur valik kuumasid ja külmasid jooke igale maitsele, nii kohviga kui ka ilma kohvita. Kõiki jooke on võimalik valida tavalise, laktoosivaba või mandlipiimaga. Kõik toorained, mida jookides kasutame, on värsked ja naturaalsed – värskelt röstitud Nivona kohvioad, naturaalne piim ja vahukoor.

Templikaardiga on iga 7. jook tasuta
– kui oled ostnud 6 jooki ehk kogunud 6 templit, siis võid valida endale meelepärase joogi täiesti tasuta! MyCafé riiulitelt leiad ka suure valiku kõrgkvaliteetseid värskelt röstitud kohviubade segusid ja päritolumaakohvisid, mida kinkida endale või sõbrale. MyCafé on koht kõigile, kes soovivad nautida kohvimaailma kõrgeimat taset ja saada tõelisi maitseelamusi.

Ootame Sind külla!


 

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

CAPTCHA
Sisesta kontrollkood

Salvesta

Kommentaar

Euronics soovitab