Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

iPhone 8 ja iPhone 8 Plus

12. septembri õhtul esitles Apple oma tänavusi telefone, millest esimesed kannavad iPhone 8 ning iPhone 8 Plus nime. Seadmetel on alumiiniumist kest, mida katab suisa 7-kihiline värv. Apple on eriti uhke telefonide esi- ning tagakülgi katva klaasi üle, mis on väidetavalt kõige tugevam, mida üheski nutitelefonis on siiani nähtud. Nii nagu eelkäijad, iPhone 7 ja iPhone 7 Plus, on ka uued iPhone’id vee- ja tolmukindlad. Telefonide esiküljelt leiame Retina HD ekraani, mis iPhone 8 puhul on endiselt 4,7-tolline ning iPhone 8 Plusil 5,5-tolline. Displeidel on tootja sõnul ülimalt täpsed värvid, 3D Touch tehnoloogia ning esmakordselt võime ka iPhone’is kohata TrueTone tehnoloogiat, mis muudab ekraanil kuvatavate värvide temperatuuri sõltuvalt ümbritseva valguse temperatuurist. Muusikasõprade rõõmuks on telefonide kõlarid 25% valjemad kui eelkäijatel ning need mängivad sügavamat bassi.

Veelgi võimsamad kiibid

Jõudluse eest kannab hoolt 64-bitine A11 Bionic kiip, milles on suisa kuus tuuma ning 4,3 miljardit transistorit. Tuumadest kaks on võimsamad ning ületavad mulluse seadme kiiremaid tuumasid 25% võrra. Ka aeglasemad neli tuuma on eelkäijaist suisa 70% väledamad. Esmakordselt kasutab Apple iPhone’is enda disainitud graafikakiirendit, mis on iPhone 7 omast 30% kiirem ning mõistagi sobib see väga hästi 3D mängude jooksutamiseks. Samuti on A11 Bionic optimeeritud masinõppel põhinevate rakenduste kasutamiseks.

Nii nagu graafikakiirendi, on ka pildiprotsessor Apple’i kätetöö. See tagab kiirema autofookuse hämaras ning fotodelt müra eemaldamiseks on lisatud riistvaraline müraeemaldi. Põhikaamera sensor on endiselt 12-megapiksline, kuid see on suurem, kiirem ja energiasäästlikum. Kõige selle tulemusel püüab kaamera 83% võrra rohkem valgust, muudab värvid elavamaks ning piltidel on laiem dünaamiline ulatus. iPhone 8 Plusil on uusi sensoreid kaks ning lainurkkaamera ava suurus on f1.8, teleobjektiivil on see vastavalt f2.8.

Kui eelmisel aastal oli Plus-mudeli suur uudis portreerežiim, mis muutis pildistatava subjekti tausta uduseks, siis iPhone 8 Plusi uuenduseks on nutikas valgustuslahendus, mis võimaldab pildistamisel simuleerida erinevaid valgusolusid. Efekt toimib reaalajas ning selle abil saab näiteks pildilt täielikult eemaldada tausta ning jätta mulje, et foto on tehtud pimedas stuudios, kus valgustatud on vaid modell esiplaanil. iPhone 8 toob kasutajateni ka kõrgeima kvaliteediga video, mida üheski nutitelefonis on eales nähtud. Uus Apple’i disainitud kodeerija, mis analüüsib liikuvat pilti reaalajas, laseb jäädvustada 4K videot 60 kaadril sekundis. Paranes ka aegluubis video, mis talletub endiselt 240 kaadril sekundis, kuid on nüüdsest kasutatav ka Full HD resolutsiooniga varasema 720p asemel.

Kuna iOS 11 asetab suurt rõhku liitreaalsusele, siis mõistagi on iPhone 8 selleks igati valmis. Kõik kaamerad on kalibreeritud uudsete rakenduste kasutamiseks, telefonidel on uus güroskoop, uus kiirendusmõõtur ning ka A11 protsesor on spetsiaalselt kalibreritud, et liitreaalsus toimiks paremini.

Juhtmevaba laadimine

Suurimaks uuenduseks iPhone 8 ja iPhone 8 Plusi juures on kahtlemata juhtmevaba laadimine. Kuigi seda omadust võis juba kohata paljudel Android seadmetel, siis viimaks on mugavusfunktsioon jõudnud ka Apple’i telefonidesse. Paljude rõõmuks põhineb Apple’i laadimislahendus QI standrdil, mida kasutavad pea kõik Androidi jooksutavad telefonid. Ühtlasi tähendab see, et juba täna on müügil tohutult palju QI laadijaid ning poodidest võib leida isegi juhtmevaba laadimise toega mööblit.

iPhone 8 ja iPhone 8 Plus tulevad müügile kolmes toonis ning 64 GB ja 256 GB sisemäluga. Soodsaima iPhone 8 hind algab 699 dollarist. iPhone 8 Plusi (samuti 64 ja 256 GB mahuga) eest tuleb loovutada vähemalt 799 dollarit. Ühendriikides tulevad uued iPhone’id müügile 22. septembril. Mõlemates seadmetes kasutatav iOS 11 jõuab iPhone’i kasutajateni aga juba 19. septembril.

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused