Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Philips Sonicare: hambapesu on lõbus!

 

Korrapärane hambapesu on kasulik harjumus, mis jääb meiega terveks eluks. Bluetooth toega Philips Sonicare For Kids hambaharja saab juhtmevabalt ühendada kasuliku rakendusega, mis muudab hambapesu lõbusaks ning aitab lastel õigesti hambaid puhastada.

Spetsiaalses Sonicare rakenduses annab harjamisjuhendaja lapsele ülesandeid, et ta harjaks oma hambaid kauem ja põhjalikumalt. Iga harjamiskorra alguses näitab rakendus ette õiged harjamistehnikad ja ning rakendusse lisatud jälgimissüsteem kontrollib tulemust.

TOIMIB KA TELEFONITA

Bluetoothiga Philips Sonicare For Kids hambaharja rakendus Quadpacer jälgib harjamisaegu reaalajas. See tunneb ära harjamiskorra alguse, vahepausi ja lõpu. Tänu sisse-ehitatud mälule ja ajamärgisele saab viimased 20 harjamiskorda salvestada ka siis, kui rakendust parajasti ei kasutata. Andmed harjamiskordade kohta sünkroniseeritakse rakenduse kalendriga siis, kui hari taas telefoniga ühendatakse. Nii saab koguda auhindu eduka harjamise eest ja laps näeb kerge vaevaga, kui palju ta on vahepeal saavutanud.

Samas on rakenduse kasutamine vajalik õigete harjumuste juurutamiseks. Selleks ühendub Philips Sonicare For Kids hambahari rakendusega ja aitab lastel järkjärguliselt harjamisaega pikendada. Eesmärk on jõuda hambaarstide soovitatud kahe minutini.

SONICARE PUHASTUS

Hammaste puhtuse eest kannab hoolt Philipsi Sonic-tehnoloogia. Sonicare’ile omane ainulaadne liikumine ulatub õrnalt ja tõhusalt sügavale hammaste vahele ja igemepiirile. Rohkem kui 500 liigutust sekundis kompenseerivad algelist tehnikat, kui lapse harjamisoskus alles areneb. See tehnoloogia teeb hambaharja Philips Sonicare For Kids kuni 75% efektiivsemaks kui käsihambaharjad, muutes hambaarstil käimise muretumaks.

Lõbusad kleebised võimaldavad lastel oma hambaharja välimust muuta. Iga Sonic-hambaharjaga on kaasas kaheksa vahetatavat kleebist, et lapsed saaks oma hambaharja isikupäraseks teha. Lisaks saavad lapsed kujundada oma rakendusesisese tegelase välimust, muutes Philips Sonicare For Kidsi kasutamise alati kaasahaaravaks, lõbusaks ja samas efektiivseks.

Osta nüüd Soncare For Kids Bluetooth hamahari ja osale võida Sparkly pehme mänguasi! Juuli lõpuni loosime hambaharja HX6322/04 ostjate vahel igal nädalal välja värvika Sparkly.

 

 

 

Vaata kõiki Philips Sonicare hambaharju Euronicsi e-poes 

 

Loosimiste võitjad:
06.06: Märten K; m***@gmail.com
13.06: Kairi M; k***@eesti.ee
20.06: Anna P; a***@gmail.com
27.06: Risto R; r***@gmail.com
04.07: Kati A; k***@tlu.ee
11.07: Reelika P; r***@hotmail.com
18.07: Inga V; i***@kliinikum.ee
25.07: Priit F; p***@gmail.com
01.08:  Perit K; p***@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused