Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Ülevaade: Garmin Vivofit 2 ja Vivosmart HR

Aktiivsusmonitoridest on palju räägitud ning erinevaid mudeleid ja tootjaid on tänaseks juba tublisti rohkem kui kahel käel sõrmi. Seepärast otsustasime karbist välja võtta kaks Garmini aktiivsusmonitori ning uurida lähemalt, milles seisneb nende väikeste randmevõrude üha kiiremini kasvav populaarsus.

Vivofit 2

Garmin Vivofit 2 kuulub hinna poolest soodsamate aktiivsusmonitoride hulka, kuid tema omadustele ei saa me midagi ette heita. Nutika rihma konstruktsioon on lihtne – käevõru on toodetud kummist ning infot kuvatakse taustvalgustusega LCD-displeile. Seiklushimulised saavad tavalise musta rihma mõne kirevama vastu vahetada. Ühtekokku on saadaval 13 erinevat tooni ning eri värve müüakse kolmekaupa.

Vivofit 2 trumbiks on lihtsus – selgelt ekraanilt saab vaadata kellaaega, kuupäeva, sammude hulka, isiklikke eesmärke, läbitud distantsi ja põletatud kalorite hulka. Tänu ANT+ toele saab Vivofit 2 ühendada ka rinnale kinnitatava pulsirihmaga, mis laseb südame tegevust jälgida.

Vivofit 2 on väga isikupärane aktiivsusmonitor. Saadaval on lausa 13 erinevas toonis käerihma.

Üheks huvitavamaks omaduseks on nii-öelda Move bar ehk liikumisriba. See on punane riba ekraani alaosas, mis ilmub siis, kui kasutaja tunni aja jooksul end ei liiguta. Meeldetuletuse kustutamiseks tuleb mõneks minutiks püsti tõusta ja näiteks ringi jalutada.

Kuna Vivofit 2 on veekindel (kuni 5 ATM), siis võib selle ka ujumistreeningutele kaasa võtta. Eriti mõnusaks muudab Vivofit 2 aga selle aku, sest vaid kahe CR1632 kellapatarei abil toimib ta kuni aasta aega järjest.

Vivosmart HR

Möödunud aasta lõpus müügile jõudnud Garmin Vivosmart HR asub Vivofitist klassi võrra kõrgemal. See eristub peamiselt integreeritud pulsimõõtja ning oluliselt detailsema ekraani poolest, mis toob endaga kaasa mitmesuguseid nutikaid funktsioone.

Taustvalgustusega LCD ekraan (resolutsioon 160 x 68 pikslit) on seejuures puutetundlik ning sellelt näeb ka nutitelefoni teavitusi – Androidi puhul jõuavad aktiivsusmonitori ekraanile kõik märguanded, millest telefoni teavituste ruloos märku antakse.

Ka Vivosmart HR jälgib sinu kehalist aktiivsust ööpäevaringselt – olgu selleks sammud, vahemaa, pulss ja isegi une kvaliteet. Seejuures mõõdab ta andmeid üllatavalt täpselt. Nii meie testide tulemused kui ka klientide kogemus näitavad, et Vivosmart HR-i eksimisruum terviseandmete osas on väga väike.

Randmelt kogutud andmeid saab mugavalt sirvida Garmini mobiilirakendusega, mis on saadaval nii iOSile kui ka Androidile. Selles kuvatakse kõik logitud andmed numbriliselt kui ka meeldivate graafikutega. Nii saab hiljem näiteks vaadata, millal oli sinu pulss kõrgem ja millal madalam. Meile meeldib ka rakendusest leitav edetabel, kus on võimalik võrrelda oma tulemusi sõprade-tuttavate omadega (eeldusel, et nad kasutavad samuti mõnd Garmini spordikella või aktiivsusmonitori). Rakenduse kasutamine nõuab mõnel juhul õppimist, kuid aja möödudes muutub selle kasutamine kindlasti selgemaks.

Vivosmart HR-i suurim erinevus Vivofit 2-st on aga selle aku. Nimelt kestab HR ühe laadimisega (olenevalt kasutusmustrist) 3 kuni 5 päeva. Sellest hoolimata on tegemist tõenäoliselt ühe parima hinna ja omaduste suhtega aktiivsusmonitoriga, mis praegu saadaval.

Vaata Garmini sporditooteid Euronicsi e-poes

 • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
 • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
 • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
 • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused

 • Marely

  23.04.2017 22:26

  Germini vivosmart hr rihm
  Tere,kas teil on pakkuda vivosmart hr uut rihma?

 • Arvo Uussalu

  18.05.2016 12:21

  Pulsikell Garmin VIVOfit
  Tere Oleks vaja uut kellarihma ülal nimetatud tootele. e-mail : auussalu425@gmail.com

 • m Kristjan

  Spetsialist

  19.05.2016 16:30

  Tere, Arvo. Vivofit rihmad leiate ka meie e-poest tootekoodiga 010-12149-03 ning Vivofit 2 rihmad koodiga 010-12336-14. Juhul, kui te endale sobivat toodet ei leia, siis palume Teil ühendust võtta Euronicsi klienditeenidusega telefonil 651 2222.