Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

BERNINA Šveitsi kvaliteediga õmblus- ja tikkimismasinad nüüd Euronicsis!

 

 

 

 BERNINA – Šveitsi tippkvaliteediga õmblus- ja tikkimismasinad

120 aasta eest Šveitsis Steckbornis asutatud perefirma sai oma praeguseks legendiks kujunenud nime firma kõrgeid eesmärke sümboliseeriva, 4000m kõrgusel Šveitsi alpides kõrguva  Piz Bernina mäetipu järgi. Oma nimele omaselt ületab BERNINA kõik raskused pakkumaks parima kvaliteediga õmblustehnoloogiat. 19. sajandi lõpus otsustas Karl Freidrich Gegauf luua parema monogrammide tikkimise masina. Edust innustatuna leiutas Gegauf peagi palistusõmbuse masina, mis kujunes nii Šveitsis kui kogu maailmas tõeliseks sensatsiooniks. Pikalt kvaliteedile ja innovatsioonile keskendunud brändina on BERNINA õmblusmasinad Šveitsi kvaliteedi sünonüümiks. 

BERNINA on aastakümneid pühendunud parimate õmblus- ja tikkimismasinate arendamisele.
Šveitsi täpsus ja kvaliteet on sügaval iga BERNINA toote olemuses. BERNINA toodete valmistamisel kasutatakse vaid kõige kvaliteetsemaid komponente ja materjale. BERNINA esindab Šveitsi tööstuse täiuslikkust. Täiuslik tulemus on aga võimalik vaid pühendumuse ja distsipliini tingimustes. Seepärast peab BERNINA oma kõige väärtuslikumaks varaks firma töötajaid, kelle unikaalsed oskused ja kogemused garanteerivad iga detaili parima kvaliteedi. Ületamatu taseme saavutamiseks investeeritakse pidevalt uusimasse tipptehnoloogiasse.

BERNINA õmblus- ja  tikkimismasinate unikaalsete omaduste hulka kuuluvad:

• Nutikad ekraanid – Enamik BERNINA mudeleid on varustatud puutetundliku LCD-ekraaniga, mis aitab kasutajal lihtsalt töö kulgu jälgida ja valikuid teha.
• Suur õmblusala – BERNINA 7 ja 8 seeria masinate laiendatud õmblusala ka suurem kõrgus pakuvad piisavalt ruumi eriti mahukate tööde jaoks.
• Vabakäe tikand – Spetsiaalne seade lubab tikkida ka väikestele suletud ja torukujulistele materjalidele nagu laste T-särgid või sokid.
• Personaalselt seadistatav programm – Õmbluste vaikeseadeid saab muuta ja salvestada vastavalt kasutaja eelistustele, muutes lemmikõmbluste valimise eriti mugavaks.
• Ekraanil nööpaugu mõõtmise süsteem –Nööbi läbimõõdu mõõtmiseks hoia nööpi lihtsalt vastu ekraani. Nööpaugu pikkus seadistatakse automaatselt.
• BERNINA Dual Feed kahepoolne söötur – Kahepoolne söötur haarab kangast õrnalt nii pealt kui alt, lubades õmmelda eriti delikaatseid materjale ühtlaselt ja turvaliselt.
• Parim õmbluse reguleerimine – Võimaldab muuta alaliselt või ajutiselt õmbluse pikkust laiust ja nõela asetust – isegi töö käigus.
• BERNINA Creative Consultant – Näitab ekraanil programmi jaoks vajalikke seaded ja seadistab automaatselt niidi pinge valitud õmbluse jaoks.
• BERNINA DesignWorks – Tarkvarapakett, mille abil saab lihtsalt luua ja välja lõigata mustreid ja kujundeid.

 BERNINA tagab kvaliteedi, et saaksid muuta oma ideed reaalsuseks.

Tutvu BERNINA toodetega e-poes

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused