Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

CES 2016: Canoni tooteuudised

Iga-aastane CES ehk Consumer Electronics Show on üritus, mille raames esitlevad paljud tehnikafirmad uusi tooteid ja ka prototüüpe. Las Vegases toimuval näitusel tutvustas Canon uusi video- ja kompaktkaameraid ning väga võimsa suurendusega fotoaparaate.

 

Vasakult: Ixus 285 HS, Ixus 180, Ixus 175. 

Kompaktkaamerate segmendis laiendab Canon oma IXUS kaamerasarja uute IXUS 285 HS, IXUS 180 ja IXUS 175 mudelitega. IXUS 285 HS, IXUS 175 ja IXUS 180 kaameratel on lainurkobjektiiv ja 8x, 10x ja 12x optiline suumiulatus, mida saab ZoomPlusfunktsiooni abil laiendada. Auto Zoom funktsioon suumib nutikalt lähemale ja kaugemale, et luua pilt vastavalt kaadris olevale inimeste arvule.

Kõigil kolmel uuel mudelil on MovieRecord nupp, mida puudutades saab videot salvestada. Lisaks on nii IXUS 285 kui IXUS 180 kaameratel intelligentne pildistabiliseerimise tehnoloogia, mis pidevalt kohandub tegevusega, et kindlustada parimate piltide ja videote saamine ka liikumise pealt.

IXUS 285 kaamera CreativeShot funktsiooniga särinuppu vajutades rakendab kaamera automaatselt viis unikaalset lisafiltrit. Lisaks pole IXUS 285 puhul vaja teha järeltöötlust, kuna StoryHighlights rakendus loob automaatselt kvaliteetse video valitud inimestest või kindlatel kuupäevadel tehtud klippidest.

Uued IXUS kaamerad on varustatud Canoni parima pilditehnoloogiaga. IXUS 285 HS kaameral on 20.2 megapiksline CMOS sensor ning IXUS 180 ja IXUS 175 kaameratel on 20 megapiksline sensor. Täiustatud DIGIC 4+ protsessoriga kaamerad on kiire reaktsiooni ja täiustatud pildikvaliteediga. IXUS 285 HS sobib tänu HD süsteemile ka kõige keerukamate valgustusega tingimustes pildistamiseks.

Uue IXUS seeria WiFi ja dünaamilise NFC funktsioonidega saab fotosid või videosid jagada vaid nupuvajutusega või koputades kaameraga vastu ühilduvat nutitelefoni või fotode talletamise seadet nagu näiteks Canon CS100. Fotod saab üles laadida ka otse sotsiaalvõrgustikku või teha koopiad Canoni pilvepõhisesse pildihaldusplatvormi.

Vasakult: PowerShot SX540 HS ja PowerShot SX420 IS.

Samuti lisas Canon oma PowerShot valikusse kaks uut supersuumiga kompaktset sildkaamerat - PowerShot SX540 HS ja PowerShot SX420 IS. PowerShot SX540 HS kaameral on nõrgas valgustuses pildistamise võimekus ja võimas 50-kordne optiline suum ja lainurkobjektiiv. PowerShot SX420 IS kaameral on 42-kordne suum, 20-megapiksline CMOS sensor, DIGIC 4+ protsessor ning jagamiseks vajalikud WiFi ja NFC ühendus.

PowerShot SX540 HS kaameral on DIGIC 6 protsessor ja 20.3 megapiksline CMOS sensor. Lisaks võimaldab kõrge tundlikkusega sensor pildistada ka nõrgas valguses ja 50-kordne optiline suum võimaldab jäädvustada lähemalt ka iga keerukam detail. ZoomPlus funktsiooniga saab digitaalselt kahekordistada suumi ilma resolutsiooni kaotamata.

Objekti pidevaks jälgimiseks suure suumi kasutamisel paneb täiustatud ZoomFraming Assist Lock funktsioon tööle stabiliseerimisrežiimi, mis võimaldab valida ja kadreerida objekti ning samal ajal hoiab kaamera intelligentselt seda keskel ja fookuses. Laiaulatusliku vaatevälja saamiseks on kaameral 24 lainurkobjektiiv.

PowerShot SX540 HS teeb täis-HD MP4 vormingus videot ja kasutab 5-teljelist DynamicIS-i, et hoida pildivõte stabiilsena. StoryHighlights funktsioon analüüsib intelligentselt videosid ja klippe kindla kuupäeva järgi ja seob need omavahel kokku, et luua vaatamiseks ja jagamiseks mõeldud video.

42-kordse optilise suumi, ZoomPlus funktsiooni, lainurkobjektiivi ning kompaktse kerega PowerShot SX420 IS on ideaalne kaamera kõigi sündmuste jäädvustamiseks. 20-megapiksline sensor ja DIGIC 4- protsessor tagavad kõrge pildikvaliteedi ja tänu intelligentsele IS süsteemile on pildid ja HD filmid selged ja detailsed. Erinevate loominguliste filtrite abil, sealhulgas MiniatureEffect ja Fish-eyeEffect, saab koheselt jäädvustada unikaalseid võtteid. 7.5cm (3.0”) LCD ekraan muudab filmide ja fotode vaatamise mugavaks ning ergonoomiline käepide hoiab käe ja kaamera stabiilsena igas situatsioonis.

Kaameratel on nii sisseehitatud WiFi kui ka dünaamiline NFC funktsioon, mis võimaldab ühenduda ja jagada fotosid ning filme ühilduvate nutitelefonide, tahvlite ja hoiuseadmetega nagu näiteks Canon CS100 või isegi juhtida kaamerat RemoteShooting funktsiooni abil. Eriline WiFi nupp annab lihtsa otsetee ühendustele, mis võimaldavad tulemust kohe pildistamisel jagada. Mõlemal kaameral on Image Sync funktsioon, mis teeb fotodest ja filmidest automaatselt koopiad pilveteenustele nagu Canoni irista või Google Drive™ , kui need on internetiga ühenduses.

Vasakult: Legria HF G40, Legria HF R706, Legira HF R76, Legria HF R78.

Canon suurendas ka oma tavatarbijale suunatud videokaamerate valikut nelja uue mudeliga LEGRIA HF G40 ja LEGRIA HF R sarjades. Kompaktsel LEGRIA HF G40 kaameral on võimas 1/2.84 tüüpi HD CMOS Pro sensor, kvaliteetne audio, täielik käsijuhtimine ja WiFi. LEGRIA HF R sarjas on kolm uut videokaamerat - LEGRIA HF R706, LEGRIA HF R76 ja LEGRIA HF R78. Uutes mudelites on ühendatud täis-HD CMOS sensor ja 57-kordne täiustatud suumiulatus ning HD kvaliteet.

LEGRIA HF G40 on ideaalne nii algajale kui ka professionaalile, kes soovib komaktset väikest kaamerat. Ühendades 1/2.84 tüüpi HD CMOS Pro sensori ja DIGIC DV4 protsessori teeb kaamera selgeid ja elavaid videoid ka keerulisema valgustusega tingimustes. Esmaklassi optikaga, sealhulgas 20-kordse suumiga lainurkobjektiivi ja 26.8-576mm fookuskaugusega on LEGRIA HF G40 mitmekülgne kaamera, mis sobib väga erinevateks videotegemise situatsioonideks. Mudeli 8-labaline ringikujuline ava annab lisaks suurema "bokeh" efekti.

LEGRIA HF G40 võimaldab jäädvustada suure bitikiirusega AVCHD 1080p video erinevate kaadrisagedustega ja samaaegselt salvestada AVCHD and MP4 vormingus topelt SD-kaartidele[i]. Lisaks saab lisada efekte aeg- ja kiirluubi ning time-lapse funktsioonidega[ii]. Puutetundlik LCD ekraan annab kontrolli ava, säriaja, tulemuste ja valgustuse üle. Vahetatav suumi- ja fookuserõngas esiläätsel ning ka iirise kontroll kindlustavad parima tulemuse saavutamise kõikide videoülesannete puhul.

LEGRIA HF R706, LEGRIA HF R76 ja LEGRIA HF R78 kaamerad on ideaalsed täis-HD kvaliteedis videote jäädvustamiseks. Uued mudelid ühendavad kvaliteetse videotöötluse jaoks vajaliku Canoni DIGIC DV4 protsessori täis-HD CMOS sensoriga. Optiline pildistabilisaator ja dünaamiline režiim hoiavad käsisalvestist stabiilse ja täiesti selgena, vähendades selleks automaatselt kaameravärinat isegi kõndimise ajal.

Automaatse ZoomFraming Assist režiimiga märkab kaamera kiirelt, kas salvestatav objekt on kaadris nähtav. Vajadusel suumib kaamera end automaatselt stseenist välja, paigutab fookuse ümber ning suumib koheselt tagasi. LEGRIA HF R76 kaameral on WideAttachment objektiiv, mida saab kergesti paigaldada, et lühendada fookuskaugust 29mm[iii] ja suurendada sel viisil videokaamera kogu vaatevälja[iv].

Kinofilmi sarnased filtrid ja puutekaunistused võimaldavad muuta salvestust pärast jäädvustamist erinevate efektide, valmisraamide või erinevate filtritega nagu seepia või vanad filmid. Lapserežiimis salvestab kaamera videod automaatselt personaalsetesse albumitesse, võimaldades vanematel lihtsalt dokumenteerida oma lapse kasvamist.

LEGRIA HF G40, LEGRIA HF R76 ja LEGRIA HF R78 kaameratel on sisseehitatud WiFi, mille abil saab salvestamist kaugjuhtida nutitelefonide või tahvelarvutite kaudu ja nupuvajutusega oma fotosid või videoid jagada, kuna LEGRIA HF R76 ühildub WiFit vajava FlashAir rakendusega.

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused