Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Microsoft Office 2016 on tänasest ülemaailmselt saadaval

Office 2016 sisaldab mitmeid ajakohaseid muudatusi, mis soodustavad meeskonnatöö tegemist. Näiteks on lisandunud dokumentide üheaegne reaalajas redigeerimise võimalus arvuti töölaual avatud Word’is, PowerPoint’is ja OneNote’is. Dokumentidesse on sisse ehitatud Skype, mis lubab jagada ekraani või suhelda teistega otse lahtiolevas dokumendis.

Täiustatud on ka Office 365 veebiteenuseid, nagu OneDrive’i pilveruum, ettevõtetele suunatud Skype for Business, kiiresti vajalikku teavet leida aitav Delve, ettevõtte privaatne suhtlusvõrgustik Yammer ning mitmed turvaelemendid. E-posti lahendus Outlook pakub senisest kiiremat otsingusüsteemi ja veendub, et kõikidel kirja saajatel oleks juurdepääs pilve-põhistele manustele, mis on kirjaga kaasa pandud.

“Microsofti eesmärk on luua lahendusi, mis aitavad meil kõigil oma igapäevaseid töid ja tegemisi võimalikult hästi ja ilma tarbetu ajakuluta ära teha, jagada ideid ja töötada ühtsete meeskondadena. See on kaasaegse töötegemise standard. Office pakub kõige terviklikumat lahendust nii sidepidamiseks kui ka tööalase info loomiseks, salvestamiseks ja jagamiseks. Praegu kasutab Office’it maailmas juba 1,2 miljardit inimest ehk iga seitsmes planeedi elanik,” tõdes Microsofti Baltikumi juhi Rain Laane.

Tarkvarapakett Office 2016 on 40 keeles kasutajatele kättesaadav tänasest. Kehtiva Office 365 litsentsi omanikele jõuavad uuendused automaatselt oktoobris. Uuenduste jaoks peab kasutataval seadmel olema peal Windows 7 või sellest uuem opsüsteem. Office 2016 Mac’ile tuli välja juulis.

 

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused