Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

B&O BeoPlay – kõrvaklapid tõelisele muusikasõbrale

B&O BeoPlay H2 kõrvapealsed klapid.

Taani päritolu Bang & Olufsen asutati 1925. aastal Strueris. See on väike linn riigi loodeosas. Peter Bangi ja Svend Olufseni loodud ettevõte on tänaseks üks juhtivaid helitehnika valmistajaid, mille tooted on tuntud nii esmaklassilise heli kui ka auhinnatud disaini poolest.

Tänapäeval toodab Bang & Olufsen ka televiisoreid, muusikakeskuseid, sõiduautode helitehnikat, kõlareid ja kõrvaklappe. Viimased on nüüdsest saadaval Euronicsi kauplustes ja e-poes.

Legendaarne disain

BeoPlay FORM 2I on ehe näide Bang & Olufseni ajatust disainist – need klapid nägid ilmavalgust juba 1983. aastal ning on tänaseks jõudnud New Yorkis asuvasse moodsa kunsti muuseumisse. 1985. aastal jõudsid klapid kauplustesse, millele järgnes kohene müügiedu.

30 aastat hiljem on Form 2 endiselt tootmises, seda küll pisut tänapäevasemal kujul. Alles on jäetud nende klappide naturaalne kõla, kus muusika kostub loomulikult – just selliselt nagu helilooja on seda soovinud.

Uuendatud FORM 2I juhtme küljes on mikrofon ja mugav juhtnupp, millega saab muuta helitugevust, panna muusika pausile või soovi korral liikuda järgmise looni. FORM 2I maksab 129,99 eurot. 

Suurepärane heli

BeoPlay H2 on omamoodi müüdimurdja, kuna see kuulub kahtlemata mugavaimate kõrvapealsete klappide hulka. Arvestades klappide hinda (199,99 eurot), on taanlased selle mudeliga tabanud naelapead. H2 välimus on tagasihoidlik, kuid stiilne. See on valmistatud esmaklassilistest materjalidest (tugev plastik ja pehme nahk) ning kõrvaklappide heli on nauditav. Kui aus olla, siis me ei osanud oodata niivõrd sügavat bassi ning puhtaid ja selgeid kesk- ja kõrgsagedusi sedavõrd tagasihoidliku välimusega tootest.

Kuna H2 on võimalik voltida „lapikuks“, siis on neid mugav näiteks kotis kanda. FORM 2I mudelilt tuttav mikrofoni ja juhtpuldiga juhe on ka H2-l olemas. Boonusena saab nimetatud juhet klapi küljest eemaldada ning vajadusel asendada.

H2 on mudel, mille puhul julgeme öelda, et see on oma hinda väärt. Kõik, alustades esmaklassilisest pakendist ning lõpetades riidest viimistlusega, rõhuvad kvaliteedile. BeoPlay H2 maksab 199,99 eurot.

Nõudlikule kuulajale

H6 on BeoPlay tootesarja tippmudel, mille juures on pööratud veelgi enam tähelepanu helikvaliteedile. BeoPlay H6 on loodud just tõelistele muusikasõpradele, kelle jaoks on oluline täpne ja detailne heli ilma kompromissideta. Aus ja lugupidav suhtumine muusika puhtasse olemusse on pälvinud tähelepanu ka ajakirjanduses. H6 kõrvaklappe on arvustanud erinevad prestiižssed erialased väljaanded, mis on eranditult andnud vaid kiitvaid hinnanguid.

Hoolikalt valitud parimad materjalid nagu ehtne nahk ja alumiinium ei muutu kuludes koledaks, vaid lisavad aja möödudes isikupära, ehedust ja stiili. Bang & Olusen mõistab suurepäraselt tõeliste muusikasõprade soovi nautida oma lemmikalbumeid pikkade tundide vältel. Just selleks kasutatakse H6 juures pehmeid lambanahast kõrvapatju ja Memory Foamist kõrva kuju järgivat sisekihti, mis ei väsita ka väga pikal kandmisel. Tagasihoidliku disainiga peatugi on valmistatud vastupidavast nahast ning sel on tugevast metallist pehme ja väga mugav sisekülg. Nagu tippmudelilt oodata võiks, on ka Beoplay H6 varustatud kolme nupu ja mikrofoniga juhtpuldiga, mis lubab juhtida heliesitust ja võtta vastu kõnesid enamiku tänapäevaste nutiseadmetega.

BeoPlay H6 on mudel, mille valides võte olla kindel, et olete ümbritsetud tõelise kvaliteediga, saades osa nii turu absoluutsesse tippu kuuluvast helikvaliteedist kui ka disainikooniks kujunenud brändi unikaalset stiilist. BeoPlay H6 maksab 399 eurot.

Tutvu Bang & Olufsen BeoPlay kõrvaklappidega Euronicsi e-poes!

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused