Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Ülevaade: Boneco õhuniisuti E2441A

Hommikupäike, värske õhk ja puutumata looduse hääled – kellele ei meeldiks oma päeva selliselt alustada? Kui aovalgus tervitab meid maja või korteri idapoolses aknas ning linnulaulu saame matkida muusikakeskuse abil, siis millega tuua majapidamisse värske ja meeldiv õhk?

Tänapäeval veedavad inimesed ligemale 90% oma ajast siseruumides. Kas akna avamisest võiks siis piisata, et imiteerida loodust ning muuta elutoa õhk kvaliteetsemaks? Ühest küljest pääseb sel moel majapidamisse tõesti värske õhk, kuid eelkõige jahedate ilmadega võib selle tagajärjel õhuniiskus eluruumides hoopistükkis langeda.

Tõhusam töö

Inimesele kõige paremini sobiva (40-60 protsendiline) õhuniiskuse saavutamiseks toodavad elektroonikafirmad spetsiaalseid õhuniisuteid. Niisugustel seadmetel on väga palju eeliseid. Näiteks vähendab õige õhuniiskus õhus lenduva tolmu hulka. Korrektne õhuniiskus alandab ka haigestumise ohtu ning suurendab inimese keskendumisvõimet – seega sobivad õhuniisutid lisaks magamistoale suurepäraselt ka väiksemasse kontoriruumi.

Boneco E2441A õhuniisuti puhul jääb silma selle taskukohane hind ning kasutajasõbralik disain. Igasse majapidamisse sobiva E2441A kasutamine on lihtsamast lihtsam – tänu avatud disainile sarnaneb veepaagi (maht 3,8 liitrit) täitmine toataime kastmisele. Enne õhuniisuti esmakordset kasutamist tuleb aga paigaldada sellesse spetsiaalne paberfilter vastavalt kasutusjuhendile. Nii paberfiltrit kui ka bakterite ja viiruste vältimiseks mõeldud ioonhõbeda pulka tuleb seejuures regulaarselt vahetada – filtrit kord iga 2-3 kuu järel ning Silver Sticki kord aastas.

Energiasäästlik

Kuna Boneco E2441A ventileerib õhu niisutamiseks märga paberfiltrit, siis on selle töövõimsus madal, kuid efektiivsus väga hea. Üksnes 20-vatise voolutarbega Boneco suudab tagada vajaliku õhuniiskuse kuni 40 ruutmeetrises toas. Ka tavarežiimil töötab E2441A väga vaikselt, kuid ööseks saab valida spetsiaalse programmi, mille puhul töötab seadme ventilaator pea hääletult.

Õhuniisuti kasutamisel on väga tähtis jälgida seda, et seadmes kasutatav vesi vastaks tootja nõuetele – kindlasti tuleks vältida karedat vett ning puhastada toodet vastavalt kasutusjuhendile. Tänu veetaseme andurile oskab Boneco end vee lõppemisel automaatselt välja lülitada. See teeb õhuniisuti eriti energiasäästlikuks ja ohutuks.

Tutvu kõikide õhuniisutitega Euronicsi e-poes!

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused