d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

SOS-pered tunnevad siirast rõõmu uute külmikute üle

Novembrikuust alates surisevad SOS Lasteküla kolme pere köögis tuttuued ja mahukad külmutuskapid, seda tänu Euronicsile ja nende püsiklientide boonuspunktide annetamise kampaaniale. Keila SOS Lasteküla kolm pereema on uute külmikute üle väga õnnelikud.

„Vana oli oma aja juba ära elanud, roostetas ja mürises teine. Uus on väga avar ja ruumikas ning lihtsustab toimetamisi köögis tunduvalt,“

rõõmustab Keila SOS Lasteküla pereema Maie ja lisab, et nüüd saab 6-lapselise pere toiduvarud kappi ilma suurema vaevata ära mahutada. Suurte perede emadena oskavad SOS-emad hinnata iga kodumasinat, mis majapidamistoimetusi lihtsustab. Külmikute lisaväärtuseks on ka avar jääkapp. SOS-emad, aga ka lapsed, on usinad seenelised ja marjulised. Sageli pole sügavakülmas marjade hoidistamiseks piisavalt ruumi. Aga marjamaiaid lapsi on palju. Tänu Euronicsile saavad nüüd SOS Lasteküla kolm pereema sügisese metsasaagi suure pere jaoks kenasti jääkappi talve ootama panna.

Kuue-aastane Kairi rõõmustab koos oma SOS-emaga ja kilkab:

„Nüüd saad sa meile jõulude ajal meie lemmik marjakisselli vahukoorega nii palju teha, et me ei jõua äragi süüa!“

Pere pesamuna Rain lisab unistavalt: „Aga kui meil on nii suur sügavkülm, toovad päkapikud äkki maasikajäätist…“

Euronicsi püsikliendi boonuspunktide annetamise kampaania esimene heategu toimus septembrikuus, kus SOS Lasteküla kolmele perele kingiti kaks pesumasinat ja pliit. Novembrikuus kingitud kolm külmikut on kampaania teine reaalne tulemus. SOS Lasteküla pereemad on Euronicsile selle eest siiralt tänulikud, sest perekodude praegused kodumasinad on juba väga vanad. Uued seadmed lihtsustavad suure pere elu ja emade toimetamisi köögis tunduvalt.

Kuidas mina aidata saan? 

Kui tunned, et sooviksid aidata ka omalt poolt, siis see ei ole sugugi keeruline. Annetada on võimalik kõigil Euronics püsiklientidel, loovutades oma vabalt valitud hulga ostudelt kogutud boonuspunkte SOS Lastekülale kodumasinate soetamiseks.

Annetatud boonuspunktidele lisab Euronics omalt poolt võrdses koguses boonuspunkte. Samuti on võimalus teha ülekanne SOS Lasteküla kodulehel äratoodud kontonumbritele. „Summa suurus ei ole meile oluline – kui aitajaid on palju, saab väikesest kokku suur,“ sõnas pereema Urve.

Iga annetus on suure kaaluga – kõiki neid lapsi on iga päev kodus ootamas SOS ema või SOS perevanemad ning armastav ja lapse arengut toetav kodu. Kuid nagu igal perekonnal ja kodul, on ka selles peres kulud, mida igapäevaseks eluoluks hädasti vajatakse.

Anneta boonuspunkte siin

Annetamiseks Euronicsi kaudu peab inimene olema registreerinud püsikliendina ning lisanud ka isikukoodi, saab püsiklient annetuselt tulumaksusoodustust. Kõik annetused on deklareeritavad ning tuludeklaratsiooni täitmisel on annetatud summa soovi korral võimalik maksustatavast tulust maha arvata.

Me kõik saame aidata!

 • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
 • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
 • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
 • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

CAPTCHA
Sisesta kontrollkood

Salvesta

Kommentaar

 • Kaja Markus

  25.10.2017 12:16

  Annetus
  Annetasin kõik punktid SOS Lastekülale, neile on seda väga vaja!

 • Jaana Stahl

  01.01.2017 23:35

  Annetus
  Annetan enda kõik punktid lastekodule.

 • Harri-Koit Lahek

  30.11.2016 13:34

  SOS Lasteküla
  Annetan enda kõik 44 punkti SOS Lasteküla Eesti Ühingule

 • Artjom Rabtsevits

  26.11.2016 18:00

  981 punktid
  Annetan enda 981 puktid.

 • Eduard Vaarik

  26.10.2015 21:56


  annetan oma punktid Sos-le.

 • Benno Malberg

  26.10.2015 09:58


  Annetan enda kõik 180 punkti Sos Lasteküla Eesti Ühingule

 • kersti lillmaa

  25.10.2015 10:49


  Annetan punktid

 • Mare Peterson

  24.10.2015 12:05


  Kingin enda kogutud 84 boonuspunkti SOS Lasteküla Eesti Ühingule.

Euronics soovitab