d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Auhinnatud AKG Y50 kõrvaklapid nüüd Euronicsis!


Prestiižse tehnikaajakirja What Hi-Fi poolt aasta parimate kõrvapealsete kõrvaklappide auhinnaga pärjatud trendika välimuse ja ülikvaliteetse sisuga AKG Y50 on nüüd saadaval Euronicsis!

Uute mudelitega on AKG disain muutunud konservatiivsest ja tõsisest värvikaks ja nooruslikuks. Uus disain ei tähenda aga et helikvaliteedile varasemast vähem tähelepanu pöörataks. Tippmuusikute poolt kõrgelt hinnatud AKG loomulik ja aus kõla on alles ning parem kui kunagi varem. AKG poolt kasutatavad uudsed tehnoloogiad parandavad bassiesitust säilitades samas heli detailsuse ja tasakaalu.

Värvikad alumiiniumist katted ning kerge, kuid tugev terasest peavõru ühendavad endas stilli ja kvaliteedi. Nahast kõrvapadjad toetuvad mugavalt vastu kõrva ning ei väsita kõrvu ka pikal kandmisel, vähendades samas heli välja lekkimist. ja aidates summutada ümbritsevat müra. Tänu kokkuvolditavale disainile ja juhtmel asuvale puldile on AKG Y50 suurepäraseks kaaslaseks aktiive eluviisiga muusikasõpradele.

Lisa oma muusikale värvi ekspertide poolt kiidetud AKG kõrvaklappidega!

Osta AKG Y50 kõrvaklapid e-poest

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

CAPTCHA
Sisesta kontrollkood

Salvesta

Kommentaar

  • Reedik

    20.11.2014 14:28


    Mõnusalt mahe bass, tugev korpus(mingi metall, ei ole päris kindel, aga plastmass kohe kindlasti ei ole), kvaliteetsed materjalid(kullatud kõrvaklapi ots), saab telefonist kõnesid vastu võtta. Selle raha eest parimad klapid julgen õelda!

Euronics soovitab