Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Euronicsi veebileht ja e-pood auhinnati Kuldmuna konkursil Hõbemuna

Kuldmuna 2013Euronicsi veebileht ja e-pood auhinnati Eesti Reklaamiagentuuride Liidu poolt korraldatud  igaaastasel Kuldmuna konkursil tunnustatud auhinna - Hõbemuna. Auhind saadi digitaalse reklaami kategooria On-line rakenduste alamkategoorias. Euronicsi partneriks veebikeskkonna uuendustel oli Digiagentuur OKIA, kelle roll oli koostöös Euronicsi IT-, turundus- ja veebiosakondadega nii programmeerimine kui ka uus disain.

Kuldmuna konkurss on Eesti reklaami- ja disainiagentuuride seas kõrgeim kohalik ettevõtmine, kus rinda pistavad oma ala parimad reklaamide loojad ja disainerid. Konkurss on aset leidnud juba 15 aastat, tööde hindamises aluseks on kõrge loominguline ja teostuslik tase ning originaalsus.
Vaata ka OKIA uudist

Euronicsi uuenenud veebileht www.euronics.ee tehti avalikuks eelmise aasta oktoobris, 10.10.2012.

Põhjaliku uuenduskuuri praktilisemate muudatuste hulgas on elektroonilised arved ja kasutusjuhendid, mis vabastavad Euronicsi püsikliendid ostutšekkide ja kasutusjuhendite füüsilisest alles hoidmisest, mille eest hoolitseb nüüd veebipood.

Uuendatud  veebipoes on täiustatud ka otsingumootorit ning  tootefiltreid, mis muudavad otsitava kauba leidmise senisest hõlpsamaks.

Mahukas uudistesektsioon toob soovijani erinevad ülevaated ning võrdlused nii teksti kui video kujul. Tooteid saab hinnata, lisada lemmikute alla, omavahel võrrelda ning võrdlusi saata edasi  e-maili teel.

Püsiklientide andmete turvalisuse tagab võimalus siseneda kliendi alale identifitseerides end ID-kaardi abil. Klientidel on võimalus püsikliendialale siseneda mugavalt ka läbi Facebooki või Google+ konto.

Uuendused veebipoes on kaasa toonud eelkõige kasutajamugavuse kasvu, see on muutunud kiiremaks, ülevaatlikumaks, kasutajasõbralikumaks ning turvalisemaks.

Euronicsi kauplusi haldab Eestis Sandman Grupi AS, mis on 1992. aastal loodud 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte ja Eesti suurim koduelektroonika müüja. Kokku haldab ettevõte Baltikumis 23 Euronicsi tehnikapoodi.

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused