Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun

d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

Minu Euronics

Registreeru/

Kodukinosüsteemide tüübid

Tutvu kodukinodega e-poes


Komponentsüsteem

Komponentidest koosneva kodukinosüsteemi eeliseks on süsteemi suur paindlikkus, väga lai valik erineva võimuse- ning kvaliteeditasemega komponente ning integreeritud süsteemidega võrreldes võimalus ühendada suurem hulk allikaid.

Tüüpilise komponentsüsteemi moodustavad kodukino- või stereovõimendi või -ressiiver, kõlarid, ning erinevad signaaliallikad nagu Blu-ray või DVD-mängija, digibox, meediapleier jne.

Komponentsüsteemi puhul on võimalik alustada vaid esmatähtsate komponentidega, nagu ressiiver ning stereokõlarid, ning laiendada süsteemi hiljem vastavalt võimalusele ning vajadusele subwooferi, tagumiste ning keskkõlariga ning erinevate allikakomponentidega.
Komponentsüsteemide miinuseks on integreeritud süsteemidega võrreldes kõrgem hind, keerukam seadistamine ning sobivus vaid suurematesse ruumidesse.
 

Integreeritud süsteem


Integreeritud ehk kõik-ühes kodukinosüsteemide eeliseks on kompaktsus, soodsam hind, ning tihti ka paigaldamise lihtsus.

Integreeritud kodukinosüsteemid  jagunevad kõlarite arvu järgi rühmadesse:


7.1 kõlariga süsteemid võimaldavad saavutada parima võimaliku ruumilise efekti, kasutades maksimaalselt ära Blu-ray filmide poolt pakutavat kvaliteetset mitmekanalist heli.
7.1 kõlariga kodukinod omavad alati Blu-ray mängijat ning väga kvaliteetset võimendit.
Samas on kaheksa kõlari paigutus tihti keeruline või korteri tingimustes isegi võimatu.
  5.1 kõlariga süsteemid on kõige populaarsemad kodukinosüsteemid.
Sellised kodukinod sisaldavad kas Blu-ray või DVD-mängijat.
5.1 kõlariga kodukinosüsteeme toodetakse väga laias valikus, väga erineva võimsusega, ning erineva suurusega kõlaritega
5.1 kõlariga kodukinosüsteemi tuleks eelistada juhul, kui kvaliteetne filmiheli on tähtis, kuid 7.1 kõlariga süsteemi ei ole võimalik paigaldada, või kui 7.1 kõlariga süsteemi hinnaklass jääb liiga kõrgeks.
  2.1 kõlariga süsteem sisaldab esikõlareid ning subwooferit ning sobib eriti hästi juhul kui ei ole võimalik paigutada tagumisi kõlareid.
2.1 kõlariga kodukinosüsteemid on oma omadustelt enamasti sarnased 5.1 kõlariga süsteemidele, ning sisaldavad Blu-ray või DVD-mängijat ning raadiot.
2 kõlariga kodukinod ning DVD-mängijaga muusikakeskused sobivad väiksematesse ruumidesse, nagu lastetuppa või magamistuppa. Eriti hästi sobivad sellised seadmed juhul kui seadet kasutakse enamasti muusika mängimiseks ning vähem filmi vaatamiseks.
SoundBarid
sobivad ruumidesse, kus soovitakse saavutada võimalikult hea ruumiline heli, kuid ei ole ruumi ehituse või disaini tõttu paigaldada eraldi kõlareid.
SoundBare toodetakse nii integreeritud Blu-ray mängijaga kui ka eraldiseisva helisüsteemina.
SoundBar on ka suurepärane lahendus juhuks, kui teleri kõlarite heli jääb nõrgaks, kuid ei ole võimalik, või ei soovita kasutada eraldiseisvaid kõlareid.

Loe lisaks: Optimaalne kõlarite paigutus.

 

Tutvu kodukinodega e-poes

  • Vältige roppusi ja solvavaid repliike
  • Mitte avaldada E-posti aadresse, telefoninumbreid ega sisestada URL'e
  • Mitte avaldada teavet teistest ettevõtetest ja veebisaitidest
  • Mitte soovitada klientidele mujalt osta

Lisa arvustus

Seda funktsionaalsust on võimalik kasutada sisse logides või nõustudes meie küpsiste kasutamise tingimustega


Arvustused