Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00 
Uus & Parem tagastustingimused

● Uus & Parem lepingu kestus on 12 kuud, mille möödudes on Sul võimalus telefon tagastada ilma jääkväärtust maksmata. Valides asemele uue telefoni, vormistatakse Sulle uus leping.
● Tagastusperioodi lähenedes teavitab Sind sellest nii finantsteenuse pakkuja kui ka Euronicsi klienditeenindus. Samuti on tagastusperiood kirjas Sinu Uus & Parem lepingus.
● Enne seadme tagastamist veendu, et Sul ei ole võlgnevusi finantsteenuse pakkuja ees. Kui on, tuleb need eelnevalt likvideerida.
● Kui seade vastab seisukorrale „Töötav“, siis lisakulusid seadme tagastamisega ei kaasne. Telefon on „Töötavas“ seisukorras, kui:
   • Seadmel puuduvad füüsilised kahjustused. Lubatud on normaalne kerge kulumine.
   • Seade lülitub sisse ja jääb tööle.
   • Seade on terviklik. Olemas on kõik nupud ja SIM-kaardi pesa. Ekraan on tihedalt korpuse küljes kinni. Seadmega on kaasas laadija.
   • Seade töötab ootuspäraselt. Aku laadimine toimib ja laadimispesa ei ole kahjustatud. Aku ei ole paisunud.
   • Ekraani paneel ei ole kahjustatud ehk puuduvad piksli- või värvikaotused, plekid või triibud.
   • Kõrvaldatud on kõik kasutamist takistavad piirangud (näiteks iPhone'i puhul peab “Find my iPhone” olema välja lülitatud).
● Kui seade ei vasta seisukorrale „Töötav“, tuleb tasuda omavastutustasu, mis on kirjas kindlustuspoliisil. Omavastutus on kahekordne, kui kindlustatud eset või selle jäänuseid ei ole võimalik tagastada (näiteks varguse või röövi korral).
● Seadme tagastamisega kinnitad, et seadmel ei ole varjatud puuduseid.
● Kui seade on garantii korras välja vahetatud mõnes teises ettevõttes, siis on Sul vaja seda tõendada vajalike dokumentidega.
● Kui Sa otsustad mitte tuua seadet tagasi märgitud tagastamise ajal või Sa ei ole esitanud sooviavaldust seade välja osta, pikeneb leping automaatselt veel 12 kuuks lepingu eritingimustes märgitud pikenenud lepingu tingimustel ning Sa jätkad osamaksete tasumist.