Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: M6260EDST

Integreeritav mikrolaineahi Miele (46 L)

441
Boonus

Integreeritav mikrolaineahi Miele (46 L)

• Pöördnupu abil juhitav 7 segmendiga LCD-ekraan – EasyControl
• Palju ruumi – 46-liitrine küpsetuskamber, 40 cm pöördalus ja LED-valgustus
• Värske popkorn vaid ühe nupuvajutusega tänu nupule Popcorn
• Täiuslik ülessulatamine ja küpsetamine tänu automaatsetele programmidele

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused
  • Lingid

XL-suuruses küpsetuskamber
TopControl juhtimisega seadmetel on mahukas 46-liitrine roostevabast terasest küpsetuskamber. Nii saab Sinu mikrolaineahjust tõeline ruumi-ime.

"CleanSteel"
Miele roostevabast terasest korpustega seadmetel on eriti kvaliteetsed CleanSteel-pinnad. Tänu taolisele viimistlusele on seadme pinda väga kerge puhastada ka spetsiaalset puhastusvahendit kasutamata. Sõrmejäljed on CleanSteel-pinnal pea märkamatud.

Roostevabast terasest ahjukamber
Miele mikrolaineahju sisemus on üleni roostevabast terasest. Tänu sellele jaotuvad mikrolained väga efektiivselt. Samuti on seadet lihtne puhastada.

Popkorni nupp
Mõnus filmiõhtu ilma popkornita? See on nüüd minevik. Tänu popkorni nupule, mis asub otse kasutusekraanil, saad nüüd Miele mikrolaineahjus valmistada paki popkorni kiirelt ja lihtsalt. Popkorni-nupu taga peitub intelligentne automaatprogramm, mis on seatud ideaalselt tavalise suurusega popkornipaki valmistamiseks. Mugavus ühe nupuvajutusega!

Automaatprogrammid
Tänu automaatprogrammidele saavad Miele mikrolaineahjudest kulinaarsed eksperdid. Vali lihtsalt soovitud programm ja sisesta nt küpsetatava toiduaine kaal. Võimsuse ja küpsetusaja selgitab seade automaatselt välja. Edasine juhtimine ja kontroll pole vajalikud. Tänu automaatprogrammidele sulatamiseks, sulatamiseks ja sellele järgnevaks küpsetamiseks ja värskete toiduainete valmistamiseks valmivad kõik road punktipealt.

Mälufunktsioon
Memory-funktsiooniga saad kuni 3-astmelise programmikäigu ette valida, nt sulatamine, küpsetamine ja järgnev üleküpsetamine. Seade teostab seadistatud aja-/võimsuskombinatsioonid üksteise järel. Seega vajad mitmeastmeliseks küpsetusprotsessiks vaid ühtainsat juhttoimingut.

Soojashoidmise automaatika
Soojas hoidmise funktsioon lülitub iseeneslikult sisse, kui kaks minutit pärast toimingu lõppemist ust ei avata või nuppu ei vajutata. See intelligentne funktsioon hoiab valmis roogasid kuni 15 minutit soojas.

Individuaalsed seadistused
Kõigi Miele mikrolaineahjude puhul saad tehases seadistatud parameetreid individuaalselt muuta, nt meeldetuletussignaali. Kohandamine individuaalsetele harjumustele on seega igal ajal võimalik.

Quick-mikrolaineahju funktsioon
Täisvõimsus vaid sõrmeotsa abil: Kiire mikrolaine funktsioon võimaldab mikrolainete suurima võimsuse kiiresti sisse lülitada. Vajutades startnuppu (1, 2 või 3 korda), käivitub seade 30, 60 või 120 sekundiks ja lülitub seejärel automaatselt välja. Kolme kindlaksmääratud ajaväärtust saab eraldi ümber programmeerida. Näiteks saab igal õhtul tassi kakaod või beebi toidupudelit kindla temperatuurini soojendada.

Ajafunktsioonid
Taimer on kasutatav sõltumatult mikrolainefunktsioonidest, nt keedumunade ajaliseks valvamiseks vms. See funktsioon on aktiveeritav kahe liigutusega ja tuletab end Sulle seadistatud ajahetkel akustilise signaaliga meelde.

Turvalukk "Door"–märkus
Selleks, et takistada tühja seadme kasutamist, ei käivitu seade, kui enne ust ei avata. Start on nii kaua blokeeritud, kuni uks avatakse ja uuesti sulgetakse.

Kasutuslukk
Kasutusluku saab seadistada ühe sõrmevajutusega. Nii on see kaitstud tahtmatu sisselülitamise eest, nt laste poolt.

Turvalüliti
Miele mikrolaineahjud pakuvad 3-kordset talitluskindlust vastastikuse järelevalvega sõltumatu ohulüliti kaudu.

40 cm pöördalus
40 cm läbimõõduga pöördalusel on palju ruumi erineva suurusega anumatele või paljudele klaasidele, tassidele või taldrikutele korraga. Nii võimaldab see suur pöördalus erinevate toitude ja jookide vägagi paindlikku kasutust. Pideva pöörlemise tõttu küpsevad road ühtlaselt.

LED-valgustus
Tänu kvaliteetsele LED-valgustusele on toitudel juba valmimise ajal küpsetuskambris särav välimus. Eriline eelis: LED-lampidel on pikk eluiga ja nad on seetõttu põhimõtteliselt hooldusvabad.