Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil nõustuda meie küpsiste kasutamise tingimustega - see võimaldab teil näha toodete detailinfot mis pärineb kolmandatelt osapooltelt, näha kaupluste asukohti kaardil ja palju muud. Kõik tingimused on loetletud siin: Küpsiste kasutamise tingimused


Nõustun


d Kirjuta meile

651 2222   E-P 9-21:00

n

Toode pole müügis

 >   > 
Tootekood: V414151RE000

Diktofon Olympus LS-P2

62
Boonus

Diktofon Olympus LS-P2

Väiksemõõtmeline salvesti, millel on võimsad omadused: LS-P2 on stiilne PCM salvesti, mis ühendab kõrgkvaliteetsuse, kasutuslihtsuse ja tippdisaini. Selged dünaamilised laulud ja muusika on Sinu päralt.

Lisainfo
  • 1 2 3 4 5

  • Hinda ja arvusta
  • Lisa võrdlusse
  • Kirjeldus
  • Spetsifikatsioon
  • Arvustused
  • Lingid

Diktofon Olympus

Diktofon Olympus

DM-720

149.99 €

Kuumakse alates5 €

  • g
  • c

Lisa korvi

Selged helid. Kõrgetest madalateni.
Ainult OLYMPUS tipptaseme helisalvestitel on kõrgtehnoloogiline kolme mikrofoni süsteem TRESMIC – võimalikult täpse stereoheli salvestamise tagamiseks. See kasutab kõrgkvaliteetse stereoheli salvestamiseks kahte suundmikrofoni ja kolmandat keskset ringmikrofoni, mis püüab kinni madalama sagedusega bassiheli. See suurendab sagedusvaste vahemiku 20Hz-20kHz-ni, tekitades samas naturaalse stereokõla.

Juhtmevaba ühendus. Lihtne ja muretu.
Testi oma lugude mõju reaalelu situatsioonis kohapeal – lihtsalt ühenda LS-P2 salvesti sellega ühilduva välise kõlariga, kasutades PCM salvesti integreeritud juhtmevaba Bluetooth ühilduvust. Salvestit saab kasutada ka muusikamängijana. Lihtsalt ühenda Bluetooth abil salvestiga ühilduvad kõrvaklapid ja naudi oma muusikat millal iganes soovid.

Õhuke disain. Mõnus kasutada.
Salvesti sisemuses olev võimas tehnoloogia on peidetud õhukesse metallkorpusesse – tehes stiilselt kompaktsest LS-P2 mudelist PCM salvesti, mille kasutamist naudid igal nupuvajutusel. Kuna see on nii vastupidav ja kõrgtehnoloogiline, soovid seda väiksemõõtmelist helisalvestit kõikjal endaga kaasas kanda – selle kasutamise muudab eriti mugavaks Direct USB andmetalletuse ja –edastuse võimalus.

Maksimeeritud heli. Täiuslikud salvestused.
LS-P2 stereoheli salvestiga on täiuslike muusikasalvestuste tegemine lihtsam kui eales varem. Kui manuaalsalvestusega on Sinu lood alasalvestatud, saad need menüüs normaliseerida – otse salvestis, ilma arvutit vajamata. Sinu salvestuse helitugevuse tipp tõstetakse maksimaalse digitaalskaala tasemele, et tagada dünaamilised laulud ja muusika kõikjal, kus improviseerid.

Parem kui CD-kvaliteet
LS-P2 võimaldab teha lineaarseid PCM-vormingus salvestusi kuni 24 biti ja kuni 96kHZ diskreetimissageduse juures - ületades seega kaugelt 44.1kHz/16 bitist CD helikvaliteeti. Valides selle bitikiiruse ja diskreetimissageduse, saad oma salvestised hõlpsalt CD-plaadile talletada.

Täpsed salvestused
Tänu kõrgkvaliteetsele mikrofonivõimendile saad nautida täpset stereoheli ilma, et signaal kuidagi halveneks. See kasutab interferentsi kõrvaldamiseks kõrgetasemelist võimendit – kompaktse seadme abil originaalse stereoheliga helisalvestuste tegemiseks. OLYMPUSE insenerid on läinud veel kaugemale, luues uue koodeki, mis tagab AD/DA muusika konverteerimisel veelgi madalama mürataseme ja selgema helikvaliteedi.

Dünaamiline heli igal laulul
Reguleerides salvestustaseme heliallika helitugevusele sobivaks on võimalik saada kõrgekvaliteediline salvestis, mis kasutab maksimaalselt dünaamilist ulatust. Salvestustaseme täppismääramist toetavad signaallambid ja LCD-ekraani tasememõõdik.

Selged salvestused vestlustest
Kui kõrgpääsfilter on seatud sagedustele, mis jäävad alla 300Hz, võimaldab see kõrvaldada sellist taustamüra nagu näiteks õhukonditsioneeride või projektorite heli. Kui lülitada filter 100Hz peale, väheneb müra samas kui jätkub madalama sagedusega heli jäädvustamine.

Salvestuse õnnestumine on tagatud
Kui salvestad muusikat manuaalse salvestustaseme funktsiooni abil, saad kasutada ka piiriku funktsiooni. See võimaldab vältida soovimatuid kärpeid. Kui sisendi tase ületab maksimaalset salvestustaset, vähendab piiriku funktsioon ülemmäära. Nii saad jäädvustada oma lood täpselt sellistena nagu soovid.

Leia, mida otsid. Kiiresti.
Salvestatud audiofailid markeeritakse automaatselt kuupäevaga ja kuvatakse kalendriformaadis – nii on failid kiiresti ja lihtsalt leitavad. Lisaks on PCM salvestil spetsiaalne kalendrinupp, mis võimaldab kohest vaatamist.

Teeb seadistused Sinu eest
Selleks, et salvestuste ülekuulamine oleks mugavam, korrigeerib intelligentne automaatrežiim vastavalt heliallikale automaatselt salvestustaset. Salvesti vähendab sisendi taset kui kõneleja räägib väga valjusti ja pehmemate häälte tarbeks suurendab salvesti sisendi taset – et tagada ühtlane helitase.

Kohandub vastavalt ümbritsevale keskkonnale
Uusim kvaliteedikontrolli suundtehnoloogia kitsendab mikrofoni suunatavust ja salvestustaseme tõstmine võimaldab suumida heliallikale, mida soovid salvestada. Vabasta lähisalvestuse võimsus mürarikkas keskkonnas või kaugelt salvestades.

Nüüd kuuleb kõiki
Heli tasakaalustaja muudab pehmemad hääled valjemaks, kuid hoiab samas valjemad hääled allpool etteantud taset, tagades seeläbi selge ja ühtlase taasesituse. Samas kõrvaldab see salvestuse madalad ja kõrged sagedusvahemikud, et kõneleja hääl veelgi paremini esile tuleks.